Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért költöznek külföldre a...

Miért költöznek külföldre a magyarok ha ugyanolyan színvonalon élnek kint?

Figyelt kérdés
Például itthon is egy ford focust vezetne, külföldön ugyanezt teszi. Itthon is egy átlagos lakásban lakna, külföldön is. Akkor miért vándorolnak el ennyien?

2019. márc. 15. 15:24
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
A közlekedéshez meg annyit hogy én életemben nem láttam még annyi összekarcolt, itt-ott behorpadt autót mint itt, meg kidöntött táblákat és bevásárló parkolóban kidöntött lámpaoszlopot. Vezetni nem tudnak ami érthető mert itt a vizsga kb annyi hogy 3 kör a háztömb körül.
2019. jún. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%
Azért, mert a rokonaik kint nem látják, hogy nyomorognak, és menőzhetnek a beállított képekkel, mikor haza jönnek.
2019. jún. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
Azért hogy szép helyeket lássanak. Most valljuk be, mennyivel szebb egy modern város, hegység vagy tengerpart látványára felébredni mint egy mocskos, elmaradott faluéra? Magyarország maga egy tanya, semmi több :D
2019. szept. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
A 23-asnál a pont. Nekem házam van itt, jó fizetésem, de annyira mennék innen a környezet sivársága és lepukkantsága miatt. Magyarország sose fogja felvenni a versenyt pl. az Alpokkal vagy egy tengerparttal. Ez van.
2020. febr. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!