Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Már most szarul bánnak velem...

Már most szarul bánnak velem a munkahelyen ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Diákmunkán vagyok passzív féléven. Új vagyok a melóban, olyannyira, hogy az első napom húztam le élesben. Volt az elején "betanítás" (mikor ledarálnak neked mindent egybe és a feladat feléről nem szólnak) aztán ugye hajrá.

Próbáltam hasznos lenni, ott segíteni ahol tudok, le sem álltam egy percre se, mert akkor megszólják az embert. Már az elején olyan feladatra osztottak be, amit senki nem magyarázott el nekem. És tudta a felettesem, hogy első napos vagyok. És azért beszól, hogy valamit fél méterrel odébb teszek le, úgy kérdezi mit csinálok, mintha a világ legalapvetőbb dolga lenne, mikor nekem senki nem magyarázott el semmit és én vagyok lecseszve.. Meg mikor egy óvatlan pillanatban feltettem a kezemet a pultra és odajön(!) külön beszólni hogy nem a kocsmában vagyunk..? Ember.. Hát néha egy hajszál választ el hogy ne olvassak be neki, hogy mi a szart képzel már magáról.

Emellett átmenetileg most kaptam másik munkalehetőséget, ami ehhez viszonyítva ég és föld, egyenrangúként bánnak velem, segítőkészek, nyugodt emberek és egy irodában kell dolgoznom. Ha tudnám, hogy megkapom állandóra az állást tuti ezt itthagynám a fenébe, mert úgy beszélnek a diákokkal, mint a rabszolgákkal.


Lehet az a baj, hogy nagyon próbálok megfelelni és meghúzom magam? Persze már küllemre is könnyebb belémkötni, csaj vagyok eltörpülök a kis 160 centimmel és vékony is vagyok. Tisztelem aki engem is megtisztel, ugyanakkor hatalmas pofám tud lenni és nem tudom elviselni az igazságtalanságot félek egyszer rendesen visszaszólok..



2019. márc. 16. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Én biztos hogy ott hagynám a p*csába. Egyik meló sem ér annyit hogy elviseld a megalázást. Ne akarj ilyen primitív emberek között dolgozni egy nappal se többet.
2019. márc. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%
nem mondanék fel neki, de megmondanám hogy velem beszéljen normálisan!
2019. márc. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen főnök nem változik. Volt hozzá szerencsém 3 éven át. Most egy normális helyen vagyok, sajnálom hogy nem léptem le előbb.
2019. márc. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Másik munkahely vagy megbeszéled a főnököddel a problémád. Ha ez sem seígít akkor bemész a diákszöv.hez és átkéred magad másik helyre.
2019. márc. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!