Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Álláshirdetésben mit jelent...

Álláshirdetésben mit jelent ez a mondat: akár havi X ft-os fizetésed is lehet túlórák nélkül, mert azok nem kötelezőek?

Figyelt kérdés

Mit jelent ez?

Szerintem ez azt jelenti (kéne jelentse): túlóra akkor van ha én elvállalom. Ha nem vállalom akkor nincs és ezért engem hátrány nem érhet.


Szóval olyan szitu ilyen álláshirdetés után nem fordulhat elő hogy maradni kell túlórán ha nem akkor másnap be se kell már menni.


Naiv lennék ha nekem ez a mondat ezt jelenti?


(megsúgom a valóságban a munkahelyen úgy megy hogy túlóra elrendelve aki nem marad annak próbaidősként már bontják is a szerződést és kész. )


2019. márc. 16. 12:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Balázska. Menj már innen.
2019. márc. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Balázska kezd kifogyni az ötletekből.
2019. márc. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Itt az AKÁR a kamu szó.
2019. márc. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Felénk ezt úgy szokták hirdetni, hogy AKÁR XY elérhető összeg havonta és megcsillagozva (*): túlórával, cafeteriával, műszakpótlékokkal, jelenléti és egyéb bónuszokkal, illetve ez az összeg függ a Nap és a Hold állásától, a csillagok fényességétől és a Yeti kedvétől... viccet félretéve 99%-ban csak beetetés az egész, mert mégiscsak jobban hangzik, hogy "keres akár 310 ezer bruttó bért", mint az, hogy br. 195 ezer az alapbér...
2019. márc. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!