Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tudnék kezdeni a nyelvtudá...

Mit tudnék kezdeni a nyelvtudásommal, minek tanuljak tovább?

Figyelt kérdés

2 éve költöztem ki Németországba, azóta sikerült megtanulnom németül, illetve angolul. Ezen felbuzdulva kezdtem neki pár hónapja a spanyolnak is magántanárral. Önmagában a nyelvtudással nem tudok sok mindent kezdeni, arra jó volt, hogy a jobban fizető és kényelmesebb munkát találjak. Viszont szeretnék olyan területen továbbtanulni ahol ténylegesen hasznát is venném a nyelvtudásomnak. Mivel rossz lett az érettségim, ezért újra kell majd érettségiznem otthon, azzal nincs is problémám, sokkal inkább az, hogy a magyar egyetemek szinte nem is indítanak távoktatás formában képzéseket.


Igazából egy egyetemet és azon belül szakot találtam ami tényleg érdekelne is Széchenyi István Egyetem gazdálkodás és menedzsment szakja, indul távoktatásban is. Utána olvastam és nagyon jó véleménnyel vannak róla. Azon is gondolkodtam, hogy esetleg mester diplomát már itt szerezhetnék kint.


Régebben tanultam grafikusnak és bár nem fejeztem be, de azóta is érdekel webdesign, marketing vonal. Lehet tudnék valamit kezdeni ilyen vonalon, nem rég beiratkoztam egy webshop építés, marketing online képzésre is mivel szeretnék saját webshopot indítani.


Szerintetek milyen lehetőségek vannak, mivel lenne érdemes foglalkozni?


Előre is köszönöm a válaszokat.



2019. márc. 19. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
SSC/BSC-k nagyon megfizetetik a nyelvtudást, pláne, ha van hozzá valamilyen releváns (pl. számviteli) diploma. Nézelődj álláskereső portálokon, hogy milyen végzettségeket írnak. Fizetésekről fórumokon, mennyitkeresel.hu stb. lehet informálódni.
2019. márc. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Utánanézek, hogy itt vannak-e ilyen lehetőségek. Régebben halottam, hogy az amazonnál vannak support centerek, megnézem ezeket is.
2019. márc. 19. 23:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Gépészmérnök, villamosmérnök
2019. márc. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!