Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A kínai etikátlansággal nem...

A kínai etikátlansággal nem foglalkozik az állam? Tudok valamit tenni? Az alábbiak miatt:

Figyelt kérdés

Kínai boltban kezdtem el dolgozni,eladóként (mert ő az egyetlen jelenleg aki felvett)és miket tapasztalok?!:

Hónap elején nem fizeti ki az addig ledolgozott 2 heti bérem, mert 21-ével jöttem dolgozni, így mindig 21-én fogok fizut kapni.a könyvelés miatt... és olyanokat kérdez, amikor kértem a fizut, hogy minek nekem pénz, azért hogy itt elvásároljam? és különben is amíg próbanapoztam (3 napot(30 órát)arra adott már 5 ezret!

és: nem jelent be, csak 4 órában.

és: hétfőtől péntekig 8:20-18:10-ig tart a munkaidő, plussz szombaton 13:00-ig és erre fizet minimálbért(220 munkaórára.

szabadságot nem ad, csak amikor ő mondja, legyen bármilyen hivatalos/családi programod NEM mehetsz el.

még telefonon sem tudsz intézni semmit, mert nem telefonozhatsz a munkahelyen, max ha kiosonsz wc-re, de akkor is 2 perc elteltével már keres hol vagy.

megoldásként keresek más munkahelyet, de nem hiszem hogy ez az igazi megoldás.van ötlet?


2010. júl. 4. 09:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
67%
Az anyám is így dolgozik. Eddig azt hittük magyarnak, tegnap derült ki, hogy a fő fejes román cigány. :-(
2010. júl. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!