Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Betegszabadság: orvos váltás...

Betegszabadság: orvos váltás hétvégére?

Figyelt kérdés
Begyulladt sajnos a fülem és lázas vagyok, nem megyek dolgozni így. Kérdésem pedig az lenne hogy hivatalosan körzet szerint nincs most orvosom, ugye átkell most kérni a kartont meg ezeket a dolgokat elintézni, és hétvégén végig dolgoznék ugye de hétfőn jutok el az új orvosomhoz. Fog ilyenkor visszamenőleg a 3napra táppénzes papírt adni?

2019. márc. 29. 09:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

" Kérdésem pedig az lenne hogy hivatalosan körzet szerint nincs most orvosom"


Miért nincs?

Ahol most van a kartonod, azt az orvost hívd fel telefonon, mondd el a problémádat és majd elmondja, mit tudsz tenni vagy felírja a kartonodba a dolgot.

2019. márc. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert még most volt orvos váltásom, tavaly kellett volna felnőtthöz átmennem, de nem voltam azóta beteg és vezetőként sűrűek voltak a hétköznapok orvosi dolgok intézéséhez, most viszont valóban beteg lettem és hétvégére nem lesz meg a dolog sajnos.
2019. márc. 29. 09:43
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Leírtam: hívd fel a régi orvosodat és mondd el a problémádat.
2019. márc. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha átjelentkezel, az orvos csak onnantól adhat táppénzes papírt, amikortól bejelentetted az átjelentkezési igényed. Hívd fel a régi orvosod egyelőre!
2019. márc. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Nyugi, így is 5 napra vehetünk táppénzre visszamenőleg.
2019. márc. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sikerült, felvett a volt orvosom ambulánsan, hétfőn pedig így ad táppénzes papírt az új felnőtt orvos. Köszi mindenkinek!:)
2019. márc. 29. 12:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Na végre... :D Örülök, hogy segíthettem (első vagyok)
2019. márc. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi mégegyszer!:)
2019. márc. 30. 09:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Szívesen :-)
2019. márc. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!