Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkaeszközöket nem...

Milyen munkaeszközöket nem biztosít a munkáltatód? Mi az, amit elvárás, hogy a saját fizetésedből finanszírozz, holott a munkavégzésedhez szükséges?

Figyelt kérdés

Ha munkaruhát nem is biztosítanak, azért azt mondjuk még ne számítsuk ide, hogy fel kell öltözni valahogy, és eleve ez is pénzbe kerül - és a munkavégzéshez szükséges. Azt se számítsuk ide, hogy egy átlagos munkanapon nyolc óra munkavégzés közben valamit enni-inni is kell.

De ezen túl igaziból mindent a munkáltató dolga lenne biztosítani. Mi az, amit mégsem kapsz meg, ezért te magad finanszírozod? Mennyi ebből a minimum, ami mindenképpen kell a munkavégzésedhez, és mi az, amire csak azért szánsz pénzt, mert neked úgy kényelmesebb (de igaziból máshogy is meg lehetne oldani - pl. saját laptopot használsz, hogy otthon is dolgozhass, és így elég legyen egy-két órával később bemenned a munkahelyedre)?



2019. ápr. 2. 08:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ami szükséges, de sajnos saját szebből kell megvennem:

- írószerek, színesceruzák (7-8 fős csoportnak elegendő szóval nem 5 darab :D )

- gyurmák, bábok,

- fejlesztő játékok

- papírok, fénymásolatok, jegyzőkönyvek,

- egyéb speciális fejlesztő eszközök


Állami szférában vagyok és sajnos nem volt eszköz támogatás időben (meg azóta sem), viszont a munkámhoz szükségesek a felszerelések, így meg kellett vennem.

2019. ápr. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Végre valaki tudja, miről beszélek. Köszönöm a választ, jöhet még.
2019. ápr. 10. 16:58
 13/13 anonim ***** válasza:

Home officeba kerültünk. A laptopot, amiről belépek a benti gépemre. 2-3 füzetet (évente egyszer van beszerzés és mindig elfelejtem leadni a listát - meg kicsit ciki is ennyit kérni, mikor elvileg nem lenne rá szükségem, tollak, kihúzók stb. szintén).


Viszont telefont adtak, benti monitort, billentyűzetet, egeret haza lehetett volna hozni. (Szerintem egy használhatatlan laptopot is kaptam volna, ha szükséges).

2020. nov. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!