Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van a munkahelyeteken bérfeszü...

Van a munkahelyeteken bérfeszültség?

Figyelt kérdés

Tehát hogy tudjátok egymásról, ki mennyit keres és ez elégedetlenséget szül.

Történt ugyanis, hogy a multinacionális cégünk HR-osztálya kiírt egy hirdetést egy állásportálon, megadta, hogy X összeg a fizetés. Meglátta ezt egy aktív munkatárs és felháborodott. Neki kevesebb a fizetése, pedig az elvárásokat bőven túlteljesíti mind tapasztalatban, mind tudásban.



2019. ápr. 2. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Jogos a felháborodás. Nálunk úgy van, hogy mindenki mondott egy összeget az interjún. Azt kapjuk, én is azt kapom. Nem tudjuk egymás bérét.
2019. ápr. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Jogos a felháborodás. Nálunk is van bérfeszültség, nagyobb építőipari cég, a művezetőknél az összes szakmunkás többet keres jóval. Engem is frusztrálna ha a beosztottam jobban keresne.
2019. ápr. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy magyar cégnél két ember van megelégedve a fizetésével. Te a főnöködével ő meg a tieddel.

Amikor megszűnt a cég ahol dolgoztam, nem voltam alkupozicióban, kénytelen voltam elfogadni amit ajánlottak.

A jelenlegi munkahelyemen megkaptam amit kértem, és ezen felül havi bónuszt is fizetnek. Innentől kezdve nem érdekel ki mennyit keres.

2019. ápr. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt, mikor közmunkában dolgoztam, mi kaptunk nettó 70-et, addig az azonos munkakörben lévő rendes munkatársak több, mint a dupláját, ráadásul odaillő végzettségünk volt, míg pár rendes dolgozónak nem volt.
2019. ápr. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%
Van, MÁV.... Aki 30 éve itt van annyit keres aki tegnap. Vicc
2019. ápr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!