Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldi munka ismeretség...

Külföldi munka ismeretség nélkül felejtős?

Figyelt kérdés

Külföldön keresek munkát, minden tőlem telhetőt megteszek. A magyar közvetítők fűt-fát ígérnek, de egyszerűen semmi. Hiába küldöm el mindenhova az önéletrajzot, ha keresnek is a gyakorlatban nem foglalkoznak vele. Mindenki megy külföldre dolgozni és sikerül is nekik. Mi lehet a titka?


Arrogáns, kioktató, lehurrogó kommenteket nem kérek!



2019. ápr. 4. 16:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
87%

Nem minden azon alapul, hogy ismeretség...

Hanem nyelv s szakmai tudás.


Aljamunkák, vendéglátásban nem javasolt hasra vágva kimenni.


Pl párom ismije tudását elismerve felvették egy helyre 4000euró heti 3-4nap napi 4 óra melóra.


Külföldi weboldalakat bújta s talált erre a lehetőségre egy nagyobb cégnél.


A titka :

Az adok kapok elv.


Megfelelő tudást,munkát adsz s te pedig állást-fizetést.

+idegennyelv (a több nyelvet jobban értékelik)


Megfelelő önéletrajz s múltbeli háttered rengeteget számít!!!


Sokan egy önéletrajzot se tudnak megfelelően megírni.


Magyar közvetítők / s kamu közvetítők többsége csak pénzbehúzásra mennek.


Érdemesebb mi magunknak olvasgatni, kereskedni, informálódni.


Szakmád, egyéb tudásod?

Korod?

Hol hány évet dolgoztál?

Te mennyire értékelnéd magadat, ha te lennél a főnököd?


A mindenki elég erős túlzás 😁

Egyre többen mennek vissza magyarba is.


Mi kiköltöztünk, párom egy nagy céghez helyezkedett el, én meg "hoztam magammal" a vállalkozásomat, amit neten hasznosítok, mint alkotó.


Ugyan úgy kell gondolni a kinti meló keresésre, mintha otthon kutatgatnál csak más nyelven. 😊

2019. júl. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha van legalább pár év tapasztalatod magyarban, értesz a szakmádhoz, beszélsz az adott ország nyelvén akkor sok sikert, mondjuk sok helyen az angol is jó.

Hogyan csináld szerintem?

Nézz meg nagyon sok állás hirdetést, akár hívd is fel őket, válassz ki legalább 10-20-30-40 db munkahelyet, fogd meg magad és utazz ki abba az országba, menj el személyesen jelentkezni, azért ezt már becsülni fogják benned,ahol azt mondják hogy adnak lehetőséget mond azt hogy még egy pár napot gondolkozol, ez alatt el mész még több helyre is amit ki néztél, persze ne legyenek egyméstól 200-500 km re amelyik hely meg tetszik ott igent mondasz, én így fogom csinálni, hajrá sok sikert :-)

2019. júl. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én tudok segíteni nem egy leányálom de kipróbálhatod milyen vilanyszerelő segének lenni ha érdkelj írj
2019. nov. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
36%
Kulfoldon is csak azok vallalnak munkat akiknek van hol lakni ahhoz meg rengetek penz kell. Tehat akik mondjak hogy menjen ki az ember azok akik mondjak es kint dolgoznak arrol nem beszelnek hogy jelentos anyagi hatteruk tamogatasuk volt hogy kimehessenek es fokent ismeroshoz mennek a legtobben. Akinek se penze illetve ismerose az nem tud kimenni nem veletlenul szenvedunk ebbe az orszagba 0 fizetesert mert arra sincs lehetoseg hogy kimenjunk.
2020. júl. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
48%
miért divat még mindig azt mondani, hogy "magyarba"? a hideg kiráz ettől, megyünk németbe, olaszba.....brrrrrrr...
2020. júl. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!