Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diplomás nőként br.320. 000...

Diplomás nőként br.320. 000 elfogadható fizetés?

Figyelt kérdés

Eddig a környezetem mindig piszkált, hogy menjek el jobban fizető állásba. Bár fogalmam sincs, hogy mi az az állás, ahol jól ki tudnám használni a képességeimet és jól meg is fizetnék, biztos van ilyen. Viszont ragaszkodom hozzá, hogy hasznos munkát végezzek (ahogy most is) és hogy viszonylag szabad legyen a beosztásom (ahogy most is). Úgyhogy én eddig a jelenleginél majdnem százezerrel alacsonyabb fizetésemre úgy tekintettem, hogy "fizetek" a szabadságomért és azért, hogy olyan munkát végezzek, ami öröm, s ehhez jön, hogy a kollégák is kedvesek és támogatóak, ami sajnos nem alapértelmezett minden munkahelyen.

Viszont mielőtt most ennyire emelkedett volna a fizetésem, már nagyon gondolkodtam azon, hogy mégis kinézek a munkaerőpiacra. De ha ez a fizetés már elfogadható jövedelemnek számít, akkor ezt jegelném.


2019. ápr. 7. 13:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
30%

Nem értem mi értelme a kérdésnek. Elfogadtál egy állást és utána megkérdezel névetelen vadidegeneket, h ez elfogadható-e??? Mert ha nem, akkor keresel mást... Hát ha neked elfogadható, akkor mit számít, hogy ki mit ír???


Nem tudjuk milyen diplomád van, milyen felelősséged, annyit tudunk, hogy amúgy te elégedett vagy a munkáddal... Max pályakezdő lehetsz a kérdésből ítélve, de az nagyon.

2019. ápr. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Kedves Emberek! Nem hittem volna, hogy egy ilyen kérdés is indulatokat és agressziót tud kiváltani. Kérlek Benneteket, hogy aki nem tud egy tárgyilagos, jó szándékú választ megszülni vagy különös lelki szükséglete itt undokoskodni, inkább lépjen tovább. Igen, nekem ez az első munkahelyem, az életben nem voltam még "kint" a munkaerőpiacon, azért kérdezem a nálam ebben a kérdésben tapasztaltabb embereket erről. Valahogy azt hittem, erre van ez az oldal...
2019. ápr. 8. 22:22
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Javaslom a kérdezőnek, hogy olvassa el a saját kiírt kérdését ..
2019. ápr. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


A kérdésed ennyi változó ismeretében megválaszolhatatlan. Ha geológus vagy, akkor szuper fizetés, kaptál munkát, örömbódottág. Ha viszont gyógyszerész, akkor tessék sürgősen elgondolkodni azon, hogy jó helyen vagy-e pontosíts és istenúccse kapsz rendes válaszokat is.

2019. ápr. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Amennyiben a választ befolyásolja az, hogy konkrétan milyen munkakörben dolgozom, úgy szerintem félreértjük egymást. Általánosságban szerettem volna tudni - elsősorban nők tapasztalataira számítva, nem férfiak véleményére - hogy elfogadható-e ez a bér. Nem megélhetési, anyagi szempontokat feszeget a kérdésem, nem a saját szakmámban dolgozók bérezése érdekel, hanem nagyobb léptékben a diplomás nőké, akár szakmájukban dolgoznak, akár nem. Köszönöm azoknak, akik megértették és válaszoltak rá, nem győzök eléggé hálásnak lenni Nekik, látva a szintet... :D
2019. ápr. 9. 16:04
 16/21 anonim ***** válasza:
26%
Az utolsó kommentedet olvasva eléggé túl vagy fizetve... Hogy téged idézzelek "látva a szintet"
2019. ápr. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
26%
Kicsit sem vagy feminista. Töröltetted a válaszom.
2019. ápr. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
63%
Egyszerűen tényleg nem érted. Egy Budapesten élő informatikus nő számára ez aprópénz egy borsodi biológusnak meg álommunka. Nincs olyan, hogy diplomás fizetés. Ez van.
2019. ápr. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
26%
Az eletrevalosagot nem a suliban oktatják.
2019. ápr. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

30 éves diplomás nő vagyok, br 550-et keresek. Tehát szerintem nem elfogadható. Barátnőm 32 éves szintén diplomás, br 140-et keres. Tehát elfogadható.

Vond le a következtetést.

2019. ápr. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!