Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A www.fizetesek.hu oldal...

A www.fizetesek.hu oldal mennyiben mérvadó a munkáltatóval történő bértárgyalás során?

Figyelt kérdés

Szóval ha fizetésemelst szeretnék mennyiben érv az hogy azonos régióban azonos mnkaidőben azonos munkakörbe más cégek mennyit fizetnek?


Mert épp ezt mutatja meg a fizetesek.hu.

És azért az gondolom egy józanul gondolkodó cégnek nem mindegy nem lehet mindegy ha azonos munkakörben engem egy kerülettel arrébb 1,5x annyiért foglalkoztatnának.


Csak azért kérdem mert a főnök azt mondja őt a fizetesek.hu nem érdekli meg úgy egyáltalán semmiféle más cég bérviszonyai nem érdeklik.

Szerintem meg evidens kéne hogy legyen hogy érdekli, mertt azon más cégek az ő konkurenciái ahova el is lehet innen menni.


Rosszul gondolkodnék?


2019. ápr. 7. 14:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Ha nem tetszik akkor átmehetsz oda dolgozni ahol jobban fizetnek.
2019. ápr. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

De ha ez nem érv akkor mi az érv?


Hát még egy boltosnak is érv az hogy itt 10 ft a krumpli másutt meg csak 8 ft, akkor itt drága!


És erre egy értelmes boltos nem adhatja azt a választ hpgy "akko mennyé odda..." mert hát ugye ennek a vége a bolt bezárása.

2019. ápr. 7. 14:31
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolkodsz rosszul Balázska. Csak az a baj, hogy évek óta nem kérsz fizetésemelést, csak a gyakorin írogatsz róla.
2019. ápr. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

tényleg nem kérek csak


1) elgondolkodtam azon hogy a fizetesek.-hu oldalon ha megadom a paramétereimet 300 bruttót ad ki, én meg kapomn 190 bruttót

2) és láttam azokat akik viszont kértek és tudom milyne választ kaptak (ez van nem tetszik majd elmész nem emelek-ezt a választ kapták)


Most akkor én minek kérdezzem meg-ezért a válaszért? úgyse emel. Max tényleg el lehet menni és kész

2019. ápr. 7. 15:00
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Akkor miért nem mondasz fel?
2019. ápr. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mert a gyakorlati állsákrreséseim során ezeket mesebeli szuperjó helyeket valahogy én nem látnám!! Azért nem.

El tudnék helyezkedni másutt igen. ennyiért vagy még ennyiért SE mint itt.

Akkor meg minek. Menjek új helyre hogy még ennyit se kapjak?

Kaptam már jópár ajánlatot. Eddig egy -két hely adott volna többet (na bruttó 20-al kösz....) az összes többi ennyit/ennyit se.


Hát bruttó 20-ért én új helyre el nem megyek az fix. mennyi az nettóban? 12? Kevesebbért meg no comment.

2019. ápr. 7. 15:07
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Mert a gyakorlati állsákrreséseim során ezeket mesebeli szuperjó helyeket valahogy én nem látnám!! Azért nem.


El tudnék helyezkedni másutt igen. ennyiért vagy még ennyiért SE mint itt.


Akkor meg minek. Menjek új helyre hogy még ennyit se kapjak?"


Akkor megvalaszoltad a kerdesed, nem?

2019. ápr. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Balázska igyál meg egy sört, attól megnyugszol!
2019. ápr. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"El tudnék helyezkedni másutt igen. ennyiért vagy még ennyiért SE mint itt."


Tessék, megválaszoltad a SAJÁT kérdésed.

Most a piaci bér fölött keresel. Fogd be a pofád, és örülj, hogy ilyen jó helyen vagy.

Emelés NEM JÁR. Ez nem egy alanyi jog. Ha annyit érsz, akkor kaphatsz, de ha így is annyit kapsz, mint amennyit máshol kapnál akkor mire fel adnának?

2019. ápr. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!