Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A borsodchembe a kocsirendező...

ImSplt96 kérdése:

A borsodchembe a kocsirendező kB mennyi pénzt visz haza? És mennyire nehéz/fárasztó munka? Évente ők is kapnak juttatásokat?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 8. 21:36
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Én Borsodchemes dolgozóként mondom, hogy a kocsirendezők az egyik legkisemmizettebek a cégnél! Úgy mint a raktárosok stb. Nem véletlenül keresik őket állandóan! Az az álláspontjuk, hogy csak segéd munka, e miatt némelyiküknek még a bruttó 195 ezret se éri el az alapbérük. A munka veszélyes és fárasztó, gyakran káosz. Egészségügyi követelmények nagyon magasak. Juttatások: 13. havi, kpi (kb egy havi bérnek felel meg), minimális kafetéria. Csak időpocséklás ehhez a céghez jönni bármely hasonló munkakörre! Meg úgy általában is.

2019. júl. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én kocsirendezö vagyok/voltam baranyàban. ahogy az elözö írta, a kocsirendezö a legkisemmizettebb. Nem csak magàncégeknél hanem àltalàban. Mint tudni lehet, vagy csak sejtetést, ad az utasítàsból is kiderül hogy a kocsirendezö a "lóti-futi" aki a munka gànyàs részét végi. Veszélyes és ezàltal ugyanolyan felelöségteljes mint a tolatàsvezetö. Régen amikor még ment az orszàgban az ipar- és ezàltal a vasúti àruszàllítàs a viràgkoràt élte, volt hogy egyes àllomàsokon akàr több tolatócsapat is dolgozott. Azt tudni kell hogy egy tolatócsapatban volt 3-4 fö kocsirendezö, akiknek a munkàjàt a tolatàsvezetö koordinàlta, fogta össze. Napjainkra mikor minden csak szünik meg, àtveszik a kamionok a fuvarozàst es még sorolhatnàm az egyéb okokat, mostmàr csak 1+1 ember megy néhàny àllomàson, szóval egy tolatàsvezetö-egy kocsirendezövel dolgozik, mivel ketten is böven el tudjàk làtni a feladatokat. Mivel a régröl berögzült dolog megvan még, így még mostis a kocsirendezö a lótifuti, csak azt elfejeltik sokan hogy tudàsban màr közel a tolatàsvezetö szintet vàrjàk el. Bocs ha nem a kerdésedre vàlaszoltam hisz te a birsodchemre voltàl kivàncsi- de valahol vàlaszt adtam a kérdésedre. A kocsirendezö a droid aki megy, akaszt kapcsol stb. és bérében nem làtszik.
2019. szept. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!