Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy gazdag és szakmailag...

Egy gazdag és szakmailag sikeres férfi miért sikertelen a nőknél?

Figyelt kérdés

Annak ellenére hogy anyagi és egzisztenciális szempontból úgymond minden a helyén van?


Ti is találkoztatok már ilyen helyzettel, férfivel?



2019. ápr. 9. 10:50
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Én ilyen vagyok. Több oka is van. Az első és legfontosabb, hogy kinézetre nem vagyok vonzó; nincs helyes arcom, testalkatra is kisfiús vagyok. Ez a nők 99%-ánál mér alapból kizár. Aztán ott van az ebből adódó önbizalomhiányom. Tudom, magamról, hogy nem vagyok vonzó, ezért félek kezdeményezni, megnyílni. Plusz alapból nem vagyok jó a társadalmi szituációkban, de ez már csak ráadás.
2019. ápr. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%
Hát ahhoz valami nagyon irritáló muja személyiség kell, amihez még a pénz sem elég hogy ott tartsa a nőt.
2019. ápr. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Ez olyan,mint hogy ha van BMW-d akkor van nőd. Hülyeség. Az emberi hibákat nem fedi el a lóvé.
2019. ápr. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Attól, hogy csak szerinted van helyén, de a valóságban még az sincs helyén.
2019. ápr. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

Lehet mellette igénytelen,sok kolléga van nálunk is fejlesztőknél de a 95%-a kordbársony nadrág,mintás felső,kötött pulcsi,nyikhaj vagy dagadt hiába sikeresek van zseton semmi nem látszik rajtuk mint egy alkoholista szakadt szabócsi melós úgy néznek ki,lakásuk se lakberendővel rendezett vonzó kecó hanem valami semmilyen,plusz kocsiban is valami ócsó.

Plusz ha nincsen vonzó élete akkor is max vehet magának prostit.


Nem azt mondom szórni kell a pénzt,de igényességnek látszania kell,prémium ruhák,óra,edzőterembe járni,kajálni megfelelően.

2019. ápr. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

Tyuuu,micsoda válaszok!

Azért mert a férfiaknál kellene próbálkozzon! (vicc volt)

Gazdag sikeres semmi köze hogy sikertelen kapcsolatokhoz,talán lehet abban valami hogy a sok munka annyira lefoglalja feszülté tesz valakit hogy már a szabad ideje minősége megérzi,valóban igaz hogy a görcsös vagyon gyűjtés helyett érdemes lazább lenni szépen öltözni,szép lakásban élni,másokon is segíteni,(amugy nem gondolom az ellenkezőjét,ritka)az emberré válásod miatt fog valaki beléd szeretni,nem feltéten a vagyonod miatt,sőt azt kerüld el. Amúgy vannak ilyen szingli emberek,akik olyan őszinték hogy nehezebben találnak társra,a mai világban ezen ne csodálkozz. Sokféle embertípus van,ronda nincs,elhanyagolt, megviselt lehet de amíg nem tudjuk a miértjét addig nem hiszem hogy kell véleményeznünk.

2019. ápr. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%
Gondolom dagadt, vagy magába forduló. Vagy azért sikeres, mert kompenzál, és benne van a flusztráció.
2019. ápr. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gazdag nem vagyok, szakmailag sikeres sem, de rosszul sem keresek. Ettől függetlenül nem nézek ki jól, unalmas, érdektelen személyiségem van és nincs önbizalmam sem. Szociális képességeim nullák.
2019. ápr. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Nem azt mondom szórni kell a pénzt,de igényességnek látszania kell,prémium ruhák,óra,edzőterembe járni,kajálni megfelelően."


Önmagában ettől sem lesz sikeres senki sem a nőknél.

2019. ápr. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!