Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem kapok álláskeresesi...

Nem kapok álláskeresesi jaradekot kulfoldrol hazaterve?

Figyelt kérdés

Majdnem 2 evig dolgoztam UK-ban, itthonrol megigenyeltem a munkanelkuli segelyt, ami ugye 1 ev igazolt munkavegzes utan jar. Megerkezett a PDU1-es nyomtatvany, de kiderult, hogy csak 175 napra kaptam igazolast. A nő mondta hogy valoszinuleg a skociai munkahelyemen mashogyan voltam bejelentve es ezert nincs igazolas arra az idoszakomra (2016 nov-2018 aprilisaig 0 nap). Nagyon duhos voltam, mikor megtudtam.

Lehet meg barmit tenni ? Vagy ez mar veszett ügy, hogy meglegyen az 1 ev?



#Anglia #UK #PDU1
2019. ápr. 12. 14:18
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Azert is erdekes, mert pl az egyik volt kollegam, akivel ott dolgoztam, az megkapta az allaskeresesi jaradekot, neki semmilyen problema nem volt.
2019. ápr. 12. 14:22
 2/15 anonim ***** válasza:
66%
Én azt sem értem miért kapnál akár egy forintot is, mikor az idő alatt nem fizettél járulékalapot Magyarországba.
2019. ápr. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Miert? Csak ugy vagy jogosult ra ha fizettel itthon jarulekalapot?
2019. ápr. 12. 15:00
 4/15 anonim ***** válasza:
28%
En Angliaban dolgoztam 5 evet nemreg jottunk haza oktoberben adtam be a papirok a Munkaugyi Hivatalba marcius vegen kaptam meg a penzt, nem nagyon siettek allandoan hivogattam oket, de vegul csak kuldtek az allaskeresesi jaradekot.
2019. ápr. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%
Komolyan be*arok. Kimész külföldre, le*arod a hazádat, semmit nem adsz bele a közösbe, de miután úgy gondolod hazajössz, nyújtod a markod.....ez ám az óriási pofátlanság. Semmit nem kellene adni annak aki kiment. Ha a közösbe nem teszel, ne is kelljen onnan semmi
2019. ápr. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%
Inkabb dolgozz ne pottazz
2019. ápr. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
19%
Azert latszik az ertelmi szinvonal egyes embereknel. A kerdesre kellene valaszolni nem itt okoskodni, raadasul ilyen alpari stilusban. Ha jar neki miert ne igenyelhetne?
2019. ápr. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Szerintem hagyjad inkabb. Ugyis csak az ocsarolas, sertegetes fog menni tovabbra is az eddigi valaszoloktol.
2019. ápr. 12. 15:46
 9/15 anonim ***** válasza:
52%

#2-5-6:


Ha kaphat is, miért a kérdezőt kezditek ki?

Ő csak egy okos ember aki próbálja kihasználni a rendszer nyújtotta lehetőséget.

Én ha kint lettem volna és hazajönnék, természetesen utánamennék hogy kaphatok e valamit. Vagy az adott országba kaphatok e valamit.


A segélyeket támogatásokat, és minden olyat ami lyuk a rendszerben és kihasználható azt ki kell használni.

Nekem személy szerint az egyéni érdekem és a családom érdeke az első nem pedig a nagy közös.

2019. ápr. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Utolso: nalad a pont.


Ti is ugyanugy megtennetek ezt a helyemben, tehat vegkepp nem ertem miert kell rinyalnotok, felhaborodnotok. Ennyire savanyu a szolo vagy micsoda?

2019. ápr. 12. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!