Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nőként mivel lehet sok pént...

Nőként mivel lehet sok pént keresni?

Figyelt kérdés
Nem milliàrdokra gondolok,de azért jól jönne pàr millió,hogy tudjak venni egy sajàt kis hàzat.

2019. ápr. 16. 01:48
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

Felejtsük màr el,nem szeretnék prosti lenni!

Új szakmàt szeretnék,ami most jól fizet és nők is megélnek belőle! Ötleteket vàrok!

2019. ápr. 16. 08:43
 12/33 A kérdező kommentje:
Hölgyek vàlaszat vàrom,mert a kedves úriemberektől hasznos informàciót nem lehet kapni!
2019. ápr. 16. 08:47
 13/33 anonim ***** válasza:
37%

9-es vagyok és nő - akkor is az az igazság, hogy már a kérdés feltevése sugallta a választ.


Valamint kaptól használható információt, mert pl. a kamionsofőr is az, meg szerintem a külföldi munka is az (ezt én írtam).

2019. ápr. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
56%

Mi a franc köze van a nemednek ahhoz, hogy mennyit keresel? Nőként is pont ugyan azok a szakmák fizetnek a legjobban mint férfiként.

A tiédhez hasonló kérdésekre roppant nyilvánvaló hogy miért nem jön soha hasznos válasz: nem írtad le hogy mihez értesz, mit tudsz, csak várod a milliókat a semmire.

2019. ápr. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
32%

Meg a programozó, fejlesztő az IT szektorban is jól keres, csak épp nőként nem hiszem, hogy teret nyernél a pasik "ellen", mellett.

Aztán az építőipar pörög még - de aligha hiszem, hogy oda vágynál.

2019. ápr. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
33%

Nőként a legjobban qrválkodással lehet keresni, kár ezen szépíteni.


Nemtől függetlenül:

-Vállalkozás, de az sok munka, szerencse, ismertség és vagy tudás szükséges.

-IT/villamosmérnök/gépész terület, amihez qrvasok tudás szükséges, meg érzék, aligha rendelkezik ezzel egy olyan, aki itt kér segítséget. (És ezzel is évekbe telik amire lesz annyi tapasztalatod, hogy tényleg jól keresel.)

-Kamionozás külföldre sokat fizet, sok munkáért, de nem egy női állás.

-Szakemberek (gáz, villany, térköves stb.) is sokat fizet, szintén nem egy női munka.


Szal jah, tl.dr a qrválkodás az egyetlen olyan megoldás, ahol nem izzadsz vért a pénzért, és nem kell fél-1 évtized mire elkezdesz normálisan keresni.


Jól jönne pár millió... valahol a cigány gettóban vidéken tudsz venni házat 2-5milla környékén, de normális helyen az a "pár" inkább 40milla, azt meg normál munkával évtizedek alatt szeded össze max.

2019. ápr. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

"Meg a programozó, fejlesztő az IT szektorban is jól keres, csak épp nőként nem hiszem, hogy teret nyernél a pasik "ellen", mellett."


Kifejezetten ugranak a női jelentkezőkre. Hatalmas előnyben vannak, szinte minden cégnél policy részét képezi, hogy növeljék ilyen állásokban a nők arányát. Sőt én még direkt NŐNEK kiírt állásajánlatokat is láttam (mondjuk ez már szerintem nettó hátrányos megkülönböztetés).

2019. ápr. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

17-es, kösz, hogy leírtad, mert nem értettem, hogy miért lett a válaszom lehúzva 0-ára? (15-ös)

Így most már megértem - bár bevallom, én még nem láttam női programozót, rendszergazdát - persze ez nem jelenti azt, hogy nincs is :-)

2019. ápr. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

#13 Pedig nem ez volt a cél,de màr nagyon sok embernek ez az első gondolata,mert elqrvult az egesz vilag!!

Lattam a kamionsofort is,de azt nem szeretnem csinalni.

2019. ápr. 16. 11:51
 20/33 A kérdező kommentje:

#14 Azert nem irtam le,mert meg most keresgelek,hogy mi az ami tetszik!

Nem kell valaszolni,tekerd nyugodtan tovabb! Ennyi!

2019. ápr. 16. 11:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!