Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 3 gyerekes egyedülálló nőként...

3 gyerekes egyedülálló nőként 9 év otthonlét után hogy álljon neki munkát keresni Bp-től 40km-re?

Figyelt kérdés

Képeztem magam , szeretnék adófizető állampolgár lenni . (Na jó ez egy kicsit nagy kívánság a mai családi adózási tv. Mellett...) de semmiképp nem tartható ez az állapot. ..

Hol vannak a fennen hirdetett családbarát munkahelyek?

Egy komoly hely nem azt fogja nézni egy kiválasztáskor hogy mennyi járulékkedvezmény jár utána...történetesen utánam vagy 5 évig...nekem lenne megalázó ha csak ezért kellenék... és...

Hol vannak a tényleges/legalább részben Home Office munkák?

mindezt középfokú végzettség mellett...



2015. jún. 25. 01:10
 1/1 Dávid ***** válasza:

Sajnos nem tudok szabad home office munkát, ezeket ismerősök útján találják jórészt, mert hiány van belőlük.


Középfokú végzettséggel nehéz, kéne egy OKJ vagy felsőfokú nyelvvizsga (utóbbival taníthatnál otthon).


Tudom, hogy most utálni fogsz de ha több évig otthon voltál szerezhettél volna egy nyelvvizsgát.


Én HR-es voltam egy multinál (Geodis Calberson), ha bárki azt mondta csillogó szemmel az állásinterjún, hogy a hobbija az "excel függvények-összefüggések böngészése és ezzel játszadozik hozbbiként" mi azonnal felvettük.


De van ismerősöm aki ajándéktárgyakat gyárt, aki ad-vesz e-bay-en számítástechnikai eszközöket..

De ezekhez érdeklődés kell.

2015. jún. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!