Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nőként mivel lehet sok pént...

Nőként mivel lehet sok pént keresni?

Figyelt kérdés
Nem milliàrdokra gondolok,de azért jól jönne pàr millió,hogy tudjak venni egy sajàt kis hàzat.

2019. ápr. 16. 01:48
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
25%
Nem akarom elpoénkodni de rosszlányok-on érdemes próbálkozni. Viccet félre téve irodai környezet ott majdnem mninden vezető nő bruttó 600-akat keresnek.
2019. ápr. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

"Így most már megértem - bár bevallom, én még nem láttam női programozót, rendszergazdát - persze ez nem jelenti azt, hogy nincs is :-)"


Rendszergazdát mondjuk én sem láttam nőt, de biztos van.

Az iroda "részben" ahol ülök 9-ből 2 szoftverfejlesztő nő.

2019. ápr. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
42%
a kérdező egy troll (kis)fiú, ugye?
2019. ápr. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
37%
Legyél sorosbérenc!!!!!!
2019. ápr. 17. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
52%

Komolyan, én nőként szégyellem, hogy ilyen kérdést teszel fel. Miaz, hogy nőként? te normális vagy? Miért nem közgázdászként? Vagy ápolóként? vagy bármi isten nyilaként. Semmi köze a nemednek ahhoz, hogy hogy keresel.

Én magyarországon is bruttó 500-at kerestem, most németországban nettó 1m-et. Nem azért, mert nő vagyok, hanem mert képzett munkaerő. Te sosem fogsz jól keresni (hacsak nem leszek qva), mert már a mentalitásodon is látszik, hogy fogalmad sincs a kereslet-kínálathoz.


Nagyon felidegesített ez a kérdés. Miattad skatulyáznak be minket, értelmiségi nőket, hogy NŐKÉNT akarunk érvényesülni, nem szakemberként. Ásd el magad!

2019. ápr. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
#24 Ez minden àlmom!😁
2019. ápr. 17. 13:07
 27/33 A kérdező kommentje:

#25 Nőként=női szakmàkat keresek,amivel most jól lehet keresni.

Csak jeleztem,hogy nő vagyok és

nyilvàn nem szeretnék kőműves lenni és több 10kg-os zsàkokat cipelni.

Nem értem miért kell ezen fennakadni! Tisztelem azokat a hölgyeket,akik férfias szakmàt űznek,(Pl.rendőr),de Én ezeket nem tudnàm csinàlni!

Nem élsz velem a nap 24 óràjàban,szóval nem tudhatod,hogy milyen a mentalitàsom! Nem vagyok egy elveszett nő,hidd el!

Azt elhiszem,hogy Te képzett szakember vagy! Gratulàlok hozzà,hogy sikerült megtalàlnod azt a munkàt,amit szeretsz!

2019. ápr. 17. 13:40
 28/33 anonim ***** válasza:
33%
Legyél domina. Sok pasi fizetne érte és szexelni sem kell
2019. ápr. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
25%
1ébként mindenhova inkább nőket vesznek fel, mert kellemes nézni a dekoltázst meg a popsit
2019. ápr. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
#28 Kizàrt dolog,de azért kösz!😁
2019. ápr. 17. 13:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!