Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Profession.hu-n hogyan kell...

Profession.hu-n hogyan kell az önéletrajz elkészítése menüben a képzettségnél jelezni befejezetlen egyetemi tanulmányt?

Figyelt kérdés
Nem akarok üres foltot hagyni az önéletrajzomban, ezért jelezni akarom, hogy egy ideig egy adott egyetemi szakra jártam. Azonban a Profession.hu-n nem tudom hogyan kell ezt beállítani, ugyanis befejezett képzésnek jelzi a befejezetlen képzést. (Egyébként idővel be akarom fejezni azt a képzést, csak pénzem nem volt folytatni. :/ Csak az meg nem tudom mikor lesz...)

2019. ápr. 16. 15:02
 1/9 anonim válasza:
78%
Én amit még nem fejeztem be, ott csak a kezdési dátumot adtam meg (csak az évszámot) a befejezés dátumát nem töltöttem ki.
2019. máj. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Befejezetlen képzés nem igazán mutat előnyösen egy önéletrajzban, ellenben semmilyen pozitívummal nem jár. Miért akarod ezt feltüntetni? Ha annyira érdekli a vállalatot, akkor majd rákérdez az interjún.
2019. aug. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2: A luykas éveket valahogy ki kell töltenem... Amikor egyetemen tanultam, akkor nem volt nagyon sok munkahelyem...
2019. aug. 18. 09:55
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Persze, csak ha azt látják, hogy "na, ez sem tudta elvégezni az egyetemet" (értsd: nem volt kitartása hozzá, biztosan így fog hozzáállni majd a munkához is), akkor lehet, hogy egyből teszik is félre a papírodat. Ellenben ha behívnak és rákérdeznek, akkor személyesen elmondhatod, hogy hát elkezdted, de nem rájöttél, hogy mégis más területen szeretnél dolgozni, ami mégiscsak pozitívabb így, mint nyersen leírni, hogy elkezdted, de nem fejezted be.
2019. aug. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Volt kitartásom hozzá, 3 évig csináltam, azonban az utolsó félévemet úgy elrontottam, hogy kénytelen voltam otthagyni. :/ Be akarom később fejezni, ami olyan tárgy azt el akarom fogadtatni, ezt is odaírnám.
2019. aug. 23. 15:50
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem meg nem hátrány. Nekem majdnem befejezett mérnök info van, nem láttam még hátrányát.
2019. aug. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

Nincs ertelme a prifessionon keresni. Menj szemelyesen jelenzkezni.

Ha nem hiszed kb.a 110-200dik állás jelentkezesnel eszedbejutok

2019. aug. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Add meg a kezdés dátumát, akinek felkelti az érdeklődését az úgyis letölti az önéletrajzodat, abba pedig benne van.
2021. jan. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#7

Én fent vagyok professionon és engem szoktak megkeresni. :) Ha 8 általánosod van, ne csodálkozz, hogy nem vesznek fel sehova. Mi az, hogy személyesen? :D Úr isten. Elképzelem, hogy a cégnél bejön valami nyomorult a kis paksamétájával.

2021. jan. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!