Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mihez kezdjek ha nem tudok...

Mihez kezdjek ha nem tudok kitörni az elrontott pályaválasztás okozta munkanélküliségből? 25F

Figyelt kérdés
Sehova nem vesznek fel dolgozni az idióta diplomáim miatt, teljesen esélytelen hogy valaha munkát kapok. Szerintetek törődjek bele, hogy ennek már mindegy és nyomjam meg inkább az Esc gombot? Reálisan nézve a dolgokat már csak ez a lehetőség és a hajléktalanság maradt.
2019. ápr. 17. 17:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
61%

Reálisan nézve biztosan nem csak az maradt, de nagyon nehéz lesz tanácsot adni bármilyen konkrétum hiányában.


Illetve csak egyet lehet: képezd magadat. Nézd meg, mire van/lesz nagy szükség a közeljövőben, és az tanuld (meg).

2019. ápr. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%

Ezt te minden nap kiírod?


Na jó...TANULÁS?


OKJ tanfolyam? Jogosítvány, hogy sofőrködhes? Sereg? Rendőrség? Titkosszolgálatok?(Nem vicc! Folyamatosan keresnek fiatal, diplomásokat!) Posta? MÁV? BKK? FBŐ? Kormányhivatali aktatologató?...

2019. ápr. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
De nem tudom miből képezni magam. Elment minden pénzem az egyetem alatt. Nincs egy forintom sem. Tandíj, szállás, utazás, étkezés, ruhák stb finanszírozása lehetetlen még további X évig.
2019. ápr. 17. 18:11
 4/20 A kérdező kommentje:
Jogosítványra sincs pénzem, ahogyan OKJ tanfolyamra sincs. A MÁV-hoz és postához is jelentkeztem több munkakörre is, de sehova nem vettek fel, be sem hívtak interjúra. Kormányhivatalhoz sem vettek fel. Rendőrség és hadsereg a fizikum miatt kizárva
2019. ápr. 17. 18:15
 5/20 anonim ***** válasza:
81%

"Rendőrség és hadsereg a fizikum miatt kizárva"


Nem csak köztéri meg harctéri munkák vannak ott sem. :)

2019. ápr. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Gyár? Hamburgeres zabáldák?
2019. ápr. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
36%
Jelentkezz a munkaügyi hivatalon keresztül okj-s tanfolyamra ! Fizetik a tanfolyamot magát, es arra az időre kapsz munkabert is.
2019. ápr. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ingyenes okj tanfolyamok és a munkaügyi hivatal is indít tanfolyamokat. Nincs lehetetlen csak tehetetlen. Nagyon kedves tanárom mondta nekünk "a problémán nem problémázni, hanem megoldani kell". Nagyon könnyű kiszállni, de küzdeni áh azt nem.
2019. ápr. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
51%
Milyen végzettséged van? Egyenként a közszférában annyira kell az ember, mert mindenki felmond, hogy szerintem azonnal felvennenek.
2019. ápr. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondták hogy egyetemi diplomával már nem vesznek fel azokra a tanfolyamokra
2019. ápr. 17. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!