Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés

A kérdés

Ha próbaidő alatt már kaptam 30% emelést, próbaidő leteltével fogok még vagy nem valószínű?

A szerződésben nem volt szó róla mondjuk, szóval gondolom mostanában nem, majd csak idővel újra, ha jól teljesítek.

ápr. 20. 16:42  Privát üzenet  

A válaszok
Miért kapnál? Egyébként meg biztos csak akkor lesz ha letelt.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 36%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont ápr. 20. 17:56 Privát üzenet
Nem hinném.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont ápr. 20. 19:29 Privát üzenet
Utóbbi.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont ápr. 21. 02:31 Privát üzenet

Egyébként nem értem: 30% emelést már kaptál - ahhoz képest, amennyiért eredetileg odamentél.

Akkor most príma fizetésed van, nem? Mit akarsz még?

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont ápr. 21. 02:51 Privát üzenet
Nem fogsz én is triálon vagyok és csak utána kapok emelést ha kapok egyáltalán LOL.

A válaszíró 42%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont ápr. 21. 11:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Külföldre költözés előtt nem bunkóság 3 hónapra elmenni dolgozni?
Ha én péntek reggel felmondok, akkor utána haza is mehetek, vagy azt a napot le kell dolgozzam?
3 hónapos próbaidő után hány százalékos fizetésemelést lehet kérni?
Ha a három hónap próbaidő leteltével megszűnik a munkaviszonyom, a negyedévre járó szabadságot kifizeti a munkáltató?
Próbaidő leteltével új szerződést kell kapnom, vagy valamilyen papírt erről, hogy letelt?
Próbaidő leteltével mi következik?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Karrier, fizetés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!