Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki egesz eleteben olyan...

Aki egesz eleteben olyan (szexualis jellegu) munkat vegzett ami nem volt bejelentve, idosebb koraban mit ir az oneletrajzaba, hogy felvegyek hivatalos munkahelyre?

Figyelt kérdés
fogalmam sincs hogy megy ez a munka vilagaban mert en csak nemreg kezdtem dolgozni, ezert tunhet a kerdes hulyesegnek sok ember szamara, de engem ez foglalkoztat mostanaban. biztos masnak egyertelmu erre a valasz, de en nem ismerek olyat akinel erre ra lehetne kerdezni.:D tudtommal ezek a munkak (peldaul sztriptiztancos, prostitualt, camgirl, stb.) nincsenek bejelentve, de ha valaki mondjuk 40 eves koraig ezekbol el, utana hogy jelentkezik egy hivatalos munkahelyre? mivel tolti ki az addigi eletet az oneletrajzaban? elore is koszonom a valaszokat!

2019. máj. 1. 14:22
 1/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Szervesanyag-kereskedelem.
2019. máj. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
beírja, hogy szabadúszó például. jobb ötlet nem jut az eszembe.
2019. máj. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Beírja, hogy háztartásbeli volt, vagy vállalkozását vitte, mint butikos,...


Mellesleg az okosabb prostiknak van kamu melója (pl. eladó a haver boltjában, amiért fizeti a saját kiadásait, meg ad X összeget a haverjának)vagy KATA vállalkozóként masszőr, vagy visz egy butikot vagy kisközértet, aminél az sem baj, ha csak nullára kijön.


Szóval ezek a csajok, akiket nem strici kényszerít, ők nem hülyék!

2019. máj. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
En azt irtam hogy ev voltam
2019. máj. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezeket a munkakat vallalkozokent kell amugy is csinalni, miert ne lenne bejelentve?
2019. máj. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5.-nek.


Mert a legtöbb lány feketén nyomja, meg striciknek.

2019. máj. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sehogy.

Nem kötelező semmit bele írnod az önéletrajzba.

Alapból a nem releváns infókat a fsznak írod bele? Nem véletlenül szakmai önéletrajz. Aminek nincs köze az aktuális álláshoz az SPAM-nak minősül benne.

2019. máj. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Havi 1 milliót keresel a testedből ..abba férjen bele legalább egy vállalkozás beindítása.
2019. máj. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!