Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkahelyek fizetnek...

Milyen munkahelyek fizetnek annyit, hogy egy pályakezdő, átlagos képzettségű fiatalnak albérletre és megélhetésre is telik belőle?

Figyelt kérdés
Csak mivel rengeteg válaszban olvasom a nagyon kedves, segíteni akaró válaszokat, hogyha nem tetszik az adott kérdezőnek a szülei bántalmazó, mérgező viselkedése, akkor költözzön el és menjen dolgozni. Gondoltam, hátha ezek a válaszolók ide is benéznek és minannyiunknak adnak hasznos tippeket.

2018. júl. 14. 06:36
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
32%

Nyilván nem 2-3 szobás önálló lakást kell bérelni elsőre, ha nem engedheted meg magadnak.

De ez hogy nem tiszta?


Aki nagyon menni akar, az bérel szobában ágyat (!), még csak nem is szobát.

2018. júl. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
48%

Gyakorlatilag minden multi bármilyen irodai állásra kifizet nettó 200-at.

Luxusra nem is de megélni elég.

2018. júl. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
46%
3 éve ssc Ben kezdtem, 300brutto plusz cafeteria, 3 man bereltunk, a rám eső rész volt 55 ezer, ki tudtam fizetni, meg félre is tettem
2018. júl. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
29%
Igen, multi irodai munka, pénzügyi vagy ssc területen simán fizet ennyit.
2018. júl. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
81%
Ha férfi vagy, akkor 80-at számolhatsz egy szobára rezsivel együtt, 10 rugót BKV bérletre, hazavonatozol 10 rugóért egy hónapban egyszer és 100 rugó már el is ment.
2018. júl. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
18%

Diploma van?


Mert, akkor multiknál tudsz dolgozni és fizetnek annyit,hogy tudj bérelni egy szobát...

2018. júl. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
65%

"Gyakorlatilag minden multi bármilyen irodai állásra kifizet nettó 200-at."

Aha, az álomvilágodban esetleg.

2018. júl. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Ha még nem tűnt volna fel, itt mindenki IT-s számítógépes szakember, és természetesen milliomos - mármint rajtam kívül :)

Amúgy 30-ért is van kiadó lakás Pesten - igaz, háborús környék, de a "Szőke kóla" című filmben is jól összehaverkodott a csávó a helyiekkel... sok sikert! :)

2018. júl. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
0%
Szia! IT szektor, jelenleg iOS fejlesztokent dolgozom, 24 vagyok, szoval meg palyakezdo. 350 bruttoval kezdtem, ez probaido utan 430 lett, most 550 bruttot kapok/per ho, plusz van lakhatasi tamogatas, szep kartya, berlettamogatas.
2018. júl. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
0%
Ja es ne higyj a feltekeny proliknak, ebben a szakmaban multinal siman fizetnek annyit, hogy egyedul berelj lakast, jo kornyeken, ugy hogy nem egy 30 nm-es lyukban kell elni.
2018. júl. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!