Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » B terv buktam a felvetelit,...

B terv buktam a felvetelit, mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

23 eves vagyok, iden leszek 24.

Most erettsegiztem, de minap sajnos a matekot elrontottam igy a felvetelim valoszinuleg uszott.

Gondolkodom okj-s kepzesen, jelenleg dolgozom, de utalom a munkam, valtanek, de vegzettseg nelkul videki varosrol van szo, nehez.

Igy mindenkepp a tanulas mellett dontenek, de vannak itt mindennapi kiadasaim igy nem tudom hogy fedezhetnem ha mellette tanulok, mert szeretnem nappalin vegezni, es okjn semmilyen osztondij nincs.

Ti mit csinalnatok.


2019. máj. 7. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
15%

Én hasonló helyzetben biztosan csatlakoznék egy jó network marketing céghez.


Ezek jelenleg Magyarország legjobb felnőttoktatással foglalkozó cégei. Amellett, hogy jövedelmed lesz minden hónapban (ha jól csinálod, nem is kevés), megtanulsz egy új szakmát, új ismeretekre és jártasságokra teszel szert.


Rengeteg új barátod lesz, jobbá, többé válsz.

2019. máj. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Vonulj be!


Rendőrség, katonaság.

2019. máj. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
beszélsz nyelveket?
2019. máj. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Októberben is van érettségi, és akkor tudsz jelentkezni a keresztféléves képzésekre is.
2019. máj. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pótfelvételivel felsőfokúra add be abba az intezmemybe ahová jelentkeztél és mellette diákmunka, majd keresztféle ven vagy jövőre jelentkezz át a szakra amire menni akarsz és kerj tanegyseg beszámítást.


Másik verzió. 1év pihenő, az érettségi szintű nyelvvel külföldi segédmunka, ahol van étkezés és szallas térítés ( pl. vendéglatas, szálloda) és összeraksz annyit hogy nem fog kelleni pl. diákhitel a tanulmányaid alatt. Ha megtetszik akkor meg jelentkezhetsz oda is csak Neked már lesz olyan gyakorlati helyed, ahol nyári szunetekben is tudsz folyamatisan dogozni meg letzdni az éves gyakorlatodat nyilván akkor már nem "segédmunkásként ".

2019. máj. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

Esetleg valamilyen szakma?

Szakemberhiány van mind itthon, mind külföldön.

Autószerelő, villanyszerelő, kőműves, festő, burkoló, kartonos stb.

Ezeket nagyon de nagyon keresik, jó tapasztalattal pedig vállalkozóként had ne is folytossam.

2019. máj. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Amugy de, ereekelnek ezek a dolgok, csak nem latom hogy az ilyen szakembert pecsen keresnek....
2019. máj. 8. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!