Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapest melyik kerületeiben...

Budapest melyik kerületeiben a legjobb lakni?

Figyelt kérdés
Ezalatt értem azt is hogy milyenek a lakosok,a legalacsonyabb bérlési árak és a közlekedést is.

2019. máj. 9. 20:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%

Ahol jo lakni, ott nem alacsonyak a berleti dijak. Ahol jo a kozlekedes, ott se alacsonyak. Hogy hol jo a kozlekedes? Ahonnan konnyen elered a munkahelyedet, iskoladat, minel tobb munkaheky es iskola van a kornyeken, annal jobb es ezzel dragabb is a kornyek.


Mit is akartal kerdezni?

2019. máj. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%

Legjobb olyan peremkerületben lakni, ahol közel van a metró. Még akkor is, ha jelenleg éppen szét van gányolva, de ez nem lesz mindig így. Pl. Újpest központhoz közel.

Így viszonylag olcsó a bérleti díj, a metró viszont a leggyorsabb, így tömegközlekedéssel is gyorsabban eléred az aktuális munkahelyedet.

2019. máj. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Számomra a 11.

Nyugodt környék, számomra hangulatos, eléggé "rendben van", közel a Duna, közel a hegyek, vannak zöld lakótelepek, kertesházak, jó a közlekedés.

2019. máj. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%

De kinek mi.

Én nem tudnék a belvárosban lakni, sűrű beépítettség mellett, ahol rengeteg az ember, kevés a zöld.

De peremkerületben sem, ahonnan 20-40 perc buszozás majd metrózás a belvárosig, és voltaképp csak sugárirányban tudsz utazni, tehát csak a belvárosba tudsz bejutni.


Ha már Budapest, nekem a nem is belváros de nem is külváros részek jönnek be, pl Kelenföld városrész, ha kertesházban gondolkozunk, Albertfalva, Őrmező nagyjából. Esetleg Sasad, Gazdagrét, de ezek nekem már kiesők. Én nehezen viselem a tömegközlekedést.



Ami jó, az drága, mint már írták előttem.

2019. máj. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
II., XII.
2019. máj. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Mindenkinek máshol jó lakni. Valaki a belvárost van aki a külvárost szereti. Nyilván Pest megyében vagy a külvárosban olcsóbb az ingatalan mint a belvárosban. A közlekedés a belvárosban káosz, de valakinek nem jelent gondot ez se.
2019. máj. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
43%
Ott a legjobb lakni, ahol magasak az ingatlanárak, mive ott igényesebb, jómódú emberek laknak.
2019. máj. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%

"Ott a legjobb lakni, ahol magasak az ingatlanárak, mive ott igényesebb, jómódú emberek laknak."


A kettő nem függ össze. Egy gazdag ember is lehet igénytelen tahó, míg egy szegény is igényes.

És az ingatlanárak sem kizárólag ezzel függnek össze.

Ott magas az ingatlanok ára, ahol olyan tényezők összpontusulnak, amelyek ezt növelni tudják.

Pl.: jó közlekedési lehetőségek, közelben lévő munkalehetőség, maga az ingatlanok állapota is növeli egy környék átlagos értékét, zöldterületek közelége, minősége és igen nyilván attól is függ, hogy milyen emberek laknak ott.

2019. máj. 10. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
2. kerület
2019. máj. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ott a legjobb lakni, ahol tejet kapni
2019. máj. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!