Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » HR-es karriertanácsadó oldal...

HR-es karriertanácsadó oldal szerint éves szinten 4-6 % a reális ha a munkában nem történt változás? Ez megállja a helyét?

Figyelt kérdés

[link]


Reálisak az elvárásaink?

Amennyiben a pozíciódban és a feladatkörödben nem történik számottevő változás, akkor éves szinten 10 százalék alatti növekedést várhatsz a béredben - ez reálisan 4 és 6 százalék között mozog.



Vagyis lefordítva: ugyanazt csinálom amit eddig ugyanott ahol eddig, semmi extra se történt se poz se neg szempontból-akkor kéne kapjak éves szinten kb 5% emelést? Vagyis pusztán azért is kéne adniuk emelést mert eltelt 1 év? A melós maradt aki eddig a munka maradt ami eddig, de eltelt 1 év = jogos az emelés elvárása?


És ezt nem én mondom! Hanem a vezető hazai bérkomparátor oldal!!!


2019. máj. 14. 19:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
75%
Bezzeg 7 éve nem panaszkodtál, hogy a minimálbér dupláját kapod, ugye?
2019. máj. 15. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

"Bezzeg 7 éve nem panaszkodtál, hogy a minimálbér dupláját kapod, ugye?"


Akkor tényleg nem sőt!!!


Na de magamat idézem azóta eltelt 7 év!! Ennyi!!


Ami akkor jó voltz bőven jó, azt most egy szar!


nem mindegy mi volt 7 éve?


Miért a trabant is jó kocsi volt sokaknak..... 30 évvel ezelőtt. És most? Egy röhej.

2019. máj. 15. 08:29
 13/19 anonim ***** válasza:
Esxmit vársz, ha kiirod meg ezt a keedest akkor gazdagabb leszel? :)
2019. máj. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Spell check v 4.0???


Haladtál?

2019. máj. 15. 08:36
 15/19 anonim ***** válasza:
:) inkább meseld el hogy megjott-e mar a februári fizu? Amugy nyugi majd akkor emelenek ha eljut oda a minimálbér meg kb 4-5 év :)
2019. máj. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
75%
Jaaaaj már megint te??? Nem bírod abbahagyni? Nem tudod beleverni a csökött kis agyadba, hogy attól még, hogy ide kiírod MINDEN NAP ugyanazt a kérdést, ugyanazt a problémát még nem lesz megoldva??? Ettől SEMMI NEM FOG VÁTLOZNI!!! NEm tudod megérteni? NEm megy? Vagy direkt szórakozol???
2019. máj. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

"Ettől SEMMI NEM FOG VÁTLOZNI!!! "


Én soha egyszer sem írtam olyat hogy egy kérdés kiírásától bármi is változna. SOHA NEM ÍRTAM ilyet.


Majd akkor ródd ezt fel nekem ha én egyszer ilyet leírok.

Addig meg nyasgem

2019. máj. 15. 11:11
 18/19 anonim ***** válasza:
De akkor minek írod ki? Miért nem törlik?
2019. máj. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

"Én soha egyszer sem írtam olyat hogy egy kérdés kiírásától bármi is változna. SOHA NEM ÍRTAM ilyet."


Akkor mi a fäßnak rakod ki minden nap ugyanazt a kibäßott kérdést???

Mit élvezel ezen te nyomorék?

2019. máj. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!