Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Belejövök ebbe a munkába? Mit...

Belejövök ebbe a munkába? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elkezdtem dolgozni TV gyárban, mert itt 701€ kínálnak 2 műszakos munka, és 3 hónap után felemelik a fizetést 774€. Felvettek, megcsináltam a teszteket nagy nehezen.

Tegnap, és máma voltak az iskolázások. Szigorúan ellenőrzik a TV amiket gyártunk. Megmutatták, hogy hogyan kell fúrni, össze tenni a kábelt a tv-ben, összekapcsolni, és érzéssel. Amit nem értek az a szabvány. A szabvány arra van, hogy pl. tesznek a csomagolás pozícióra, és minden pozíción van szabvány, hogy hogyan kell haladni, mit kell viselni, milyen kesztyűt, kell-e szemüveget használni, vagy sem, hogyan kell kezdeni stb.


Nem nagyon értem a szabványt. Van iskolázásom SIT-re, és csomagolásra. A SIT az, hogy ellenőrzöm a tv-t, hogy van-e ott folt, lyuk, csík. És csomagoláson arra kell figyelnem, hogy ne legyek lyukas a fólia, ne legyen foltos a tv, ne legyen rajta karcolás.


Félek ha valamit elcseszek akkor kirúgnak.


Mit tegyek? 😏


2019. máj. 16. 17:05
1 2
 11/12 Garott ***** válasza:

Amit leírtál, az alapján ez a munka nem neked való. De pont ezért létezik a próbaidő, ami nem csak a cégnek egy lehetőség, hogy elküldjön, hanem neked is, hogy azt mond, ez nekem sok, nem tudom ezt vállalni. Szerintem jobb, ha így teszel, mintha egy hónap múlva kierül, hogy több tucat hibás, vagy rosszul ellenőrzött termék kerül ki a kezed alól.


A másik amit írtál, hogy nagyobb a tempó, persze, hisz tv-ből többet kell gyártani, mert nagyobb rá a kereslet. Alapvetően olcsóbb is, és hamarabb van az, hogy elmegyek és veszek egy új tv-t, mint ugyanez egy autónál.

2019. máj. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
De ez tv gyár. Dolgoztam autógyárban az sokkalta jobb volt mint ez a tv gyár. 3 hónap próbaidő után lelépek és elmegyek 3 műszakos munkába ahol már dolgoztam. Ott nem dolgozom meg magam ennyire mint itt. És itt állandóan ellenőriznek. 5 percet késtem az ebédről, és már hogy még 1 ilyen és ad felmondást. Nagyon szigorúan vesznek itt mindent. Én akartam ide jönni ez tény, és való. Megdolgozom itt mint az állat. És ez csak a 2. nap. Valahogy ki kell bírnám a 3 hónapot.
2019. máj. 17. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!