Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyek a legjobban fizető...

Melyek a legjobban fizető szakmák a nőknek?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és valami olyan irányba szeretnék tanulni, amiből biztos, hogy jól megélnék.

Tudnátok mondani, hogy szerintetek melyek azok a foglalkozások, amelyekkel nagyon jól lehet keresni? (Egy nőnek)



2019. máj. 19. 12:01
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

#30: véleményem szerint a 3-4-500ezer is nagyon jó


És könyörögve kérlek titeket, hogy itt állok 17 évesen, nem tudom merre tovább, mi az a szakma,amit 40 évesen is szeretni fogok, nem csak 20 évesen. Ne kössetek bele ilyen dolgokba, kérlek.


A kérdésem lényege: LEGJOBBAN KERESŐ NŐI MUNKÁK. pont

OLYAN, AMIBŐL JÓL MEGLEHET ÉLNI. azaz az átlagnál jobban. pont

2019. jún. 5. 22:14
 32/36 anonim ***** válasza:
23%

"itt állok 17 évesen, nem tudom merre tovább, mi az a szakma,amit 40 évesen is szeretni fogok, nem csak 20 évesen."


Ez az amit senki nem fog tudni megmondani.Tippelgetni,jósolgatni lehet.

A világ változik folyamatosan mind helyi mind globális szinten,ami MOST tutinak tűnik azzal 5-6 év múlva(mire dolgoznál benne)lehet pont semmit nem fogsz tudni kezdeni.Átlagnál jobb pénzt legtöbbször kapcsolatokkal,összeköttetéssel fogsz tudni keresni,ha van olyan pozícióban olyan személy aki be tud tenni egy jó helyre.A szexuális alapon való pozicionálás is működik gyakorlatilag mindenhol,bármennyire is közhelyesen hangzik,attól még tény. Nyilván ezt a lehetőséget kizártad,így ez kilőve. Sajnos a papír és tudás mindig sokkal gyengébb a kapcsolatoknál.Mindenesetre sok sikert!

2019. jún. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
18%
A fenti kérdés sokat elárul egy generáció jelentős részének az élethez való hozzáállásáról. A mai tízen-huszonéves generáció tagjai közül rengetegen akarnak sok pénzt,AZONNAL. Kijönnek az iskolából, és holnap már 10millás autóban ülni, mert az a menő... Nézed a sok hasonszőrű hülyét a Facén meg Instán, hogy pózolnak a drága autókkal, órákkal, pezsgővel, és te is akarsz ilyen posztokat nyomni. Azt hiszed, hogy ezzel több leszel? Nagyobbat nem is tévedhetnél. Pont hogy kevesebb vagy, beállsz az értéktelen, műveletlen, látszatemberek sorába, akik képtelenek bármiféle értéket előállítani, és addig terjed az intelligenciájuk, hogy vásárolnak és agyatlanul szórják a pénzt...
2019. szept. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
81%

"A fenti kérdés sokat elárul egy generáció jelentős részének az élethez való hozzáállásáról. A mai tízen-huszonéves generáció tagjai közül rengetegen akarnak sok pénzt,AZONNAL."


Jaj az ilyen szövegtől a falra mászok. Régen is sokan akartak azonnal mindent, nem újdonság ez egy kicsit sem.

Ha meg mégis az lenne a helyzet amit írsz, akkor gratulálok, mert mi neveltük fel ezt az azonnal mindent akaró generációt, csakis mi b..sztuk el.

(Egyébként teljesen megértem, hogy mindenki azonnal akarna """"sok"""" pénzt, tekintve hogy lassan egy négyzetméternyi lakás is egy millió forint fölött van.)

2019. szept. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%

Egy generációval fentebb meg van egy csomó olyan ember, aki távolról sem ismeri az ambíció fogalmát, és inkább ledolgozik 40 évet ugyanazon a munkahelyen, végigpanaszkodja, hogy mennyire szar, ahelyett, hogy tenne bármit, hogy változzon a helyzet.


Ezerszer inkább legyek olyan, aki mindent azonnal akar, mint olyan, aki ül a langyos szarban és még hálás is, hogy nem hullámzik.

2019. szept. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:

Ki mondta hogy azonnal azt várom, hogy az ölembe hulljon a sok pénz? Rengeteget tanulok, sose volt még olyan év, ahol példásnál rosszabb lettem volna. Szóval nem tartom magam olyan személynek, aki 0 intelligenciával rendelkezik és az Instagramra akar posztolgatni.

Én tisztában vagyok vele, hogy a pénzért meg kell dolgozni, és képzeld minden nyáron dolgoztam, nem apuci meg anyuci pénzét költöm és abból vásárolgatok. Az is tiszta, hogy egy pályakezdő nem fog egyből 300ezret kapni egy hónapban, hacsak nincsenek kapcsolatai vagy szerencséje.


Neked a kérdésemmel volt problémád, nekem meg azzal, hogy nem érted meg mi a lényege.. Egyszerűen csak kíváncsi voltam ki mit ajánl, milyen szakma az, amivel Magyarországon is jól/középszerűen meg lehet élni és nem minimálbérrel vagyok bejelentve.

2019. szept. 4. 18:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!