Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tegyek, ha teljesen...

Mit tegyek, ha teljesen kiábrándultam az irodai munkából? Ti hogy jutottatok túl ezen?

Figyelt kérdés

Teljesen kiábrándultam az irodai munkából, mérnök vagyok van cnc m is, de ezek már totál nem érdekelnek. Az egész irodai színjátéktól, jó pofizástól hányni tudnék...az emberektől is..röhögök mindenen már, ami ott van benn.

Sajnos kicsit anti szoc. lettem, elvégzem a munkám, de csomószor örülnek, ha egymagam lehetnek. 35 vok.

Gondolom kiegtem...gozom nincs mi tevo legyek, nezegetem a szakmakat mit tanuljak semmi jot nem latok ami illik hozzam..


Az irjon akinek volt mar ilyen es hogy lepett tul ezen...?



2019. máj. 23. 04:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szerintem annyira azért nem vészes. Láttam itt már sokkal rosszabb helyesírású kérdést vagy választ, amit alig lehetett érteni.
2019. máj. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudom, mit vagytok úgy kiakadva a mai diplomások gyatra helyesírásán. Hiszen boldog-boldogtalan egyetemi diplomával "büszkélkedik". Olyanok is, akit 50 éve nyolcadikban megbuktattak volna. Nekem van némi közöm az irodalomhoz, így néha majdnem kiütést kapok az itt uralkodó állapotoktól, de lassan kezdem megszokni, hogy annak semmi köze ahhoz, hogy van-e diplomája valakinek, vagy nincs. Úgyis mentegetőzik, hogy bocsi, telefonról vagyok. Illetve "vok". :-))
2019. máj. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Basszus ezen akadnak ki h kamu? Szerinted mi a turoert irnak kamu kerdest ide?

Bocs tudok helyesen irni, es ertelmesen fogalmazni viszont utalok telefonon gepelni.

:)


Nah mind1 vicc az egesz :)


Nem szkennelem be a diplomam es az osszes vegzettsegem.

2019. máj. 25. 00:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!