Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szoftverfejlesztő OKJ mellett...

Szoftverfejlesztő OKJ mellett hol, hogyan érdemes még programozást tanulni, még tovább fejlődni?

Figyelt kérdés

Találtam az engem érdeklő programozási nyelvvel kapcsolatos tanfolyamot, némi ismeretek szükségesek, de előképzettséget igazoló papír nem. Megérné?

Esetleg érdemes valamit keresni online?


Igazából otthon, egyedül elég messzire eljutottam. A suliban persze vannak új információk, de nagyon sokszor megcsinálom az adott feladatot, amíg a tanár még cska magyarázza.


Úgy érzem, megakadtam.


Nagyon szívesen csinálnék egy komolyabb, akár többhónapos hobbiprojektet, úgy érzem, képes lennék a megtervezésére és a kisebb részegységenként való elkezdésére-összerakására, közben pedig rengeteget tanulnék belőle és még érdekes is lenne.

Ugyanakkor nehéz tökegyedül ötletelni és pont, hogy kellene valaki, aki felügyeli a kódomat és a fejemre koppint, ha valamit "nagyon nem elegánsan" oldok meg.


Igen, keresgéljek az interneten... Ott a személyes tapasztalatokat a legnehezebb megtalálni.



2019. máj. 28. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:

A kódot amit írsz senki nem fogja nézegetni szabadidejében, arra a legjobb módszer a munka, ott a feletteseid jobb helyeken viszont kőkeményen számon kérik a leadott munka minőségét.

Ha csak a tipikus feladatok gyakorlása a cél akkor online feladatokat nyomatnék a helyedben, amelyek alapvető algoritmusok és adatszerkezetek implementálását/használatát igénylik.

2019. máj. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
OKJ-n pont nem érdemes tanulni.
2019. máj. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

okj = nagy nulla, kuka, haszontalan idopazarlas

Nem is ertem hogy lehet ilyen szinvonaltalan kepzeseket inditani. Nem kene engedelyezni

2019. máj. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért nem mész el szakmában dolgozni? Ott fejlődnél és még pénzt is kapsz.
2019. jún. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez nem így megy. :/
2019. jún. 1. 17:07
 6/6 anonim ***** válasza:
De, így megy. Tapasztalatbol mondom.
2019. jún. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!