Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Középfokú végzettséggel...

Középfokú végzettséggel mennyi most a Budapesti átlag fizetés?

Figyelt kérdés
Nettóra gondoltam. Az én fizum nettó 260e, középfokú végzettséggel, de keveslem. Lehet ennél jobban keresni, vagy inkább ez alatt vannak a bérek?
2019. jún. 9. 15:01
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Ez szerintem középfokkal átlag felett van. Jól élni kevés, éhenhalni sok.
2019. jún. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ez alatt vannak a bérek szerintem, de lehet e felett is keresni. Attól függ milyen szektorban helyezkedsz el.
2019. jún. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
lehet akár milliókat is, meg lehet kevesebbet is
2019. jún. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%
260-300 nettó körül reális
2019. jún. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

"Középfokú végzettséggel mennyi most a Budapesti átlag fizetés?"

nettó 150 000 ft.

2019. jún. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%

Nettó 260 ezer középfokúval és kevesled? Akkor szállj le kérlek a földre és nézz szét magad körül. Kérdezz meg egy pár középfokú végzettséggel rendelkező embert. pl. logisztikust, szakképzett eladót, stb.

Tudod, van, aki a 400-500 ezret is kevesli, mert minél több van, annál nagyobbak az igények.

Volt, hogy én adtam kölcsön egy 20 ezrest a havi 300 ezret keresőnek - pedig nekem akkor csak havi 80 ezrem volt :D

Tanuld meg beosztani a pénzt és még egy szabályt: ha kevés a bevételed, akkor vagy a bevételt kell növelni, vagy ha ez nem megy, akkor a kiadást csökkenteni.

Pl. ha nettó 260 ezred van és BP-en bérelsz albérletet, akkor lehet, hogy egy kisebbe kellene menned (nem tudom,nem írtad, milyenek a lakásviszonyaid) De az is lehet, hogy kajára költesz sokat, mert mindent megveszel, amit megkívánsz... vagy ruhára.

2019. jún. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%

Az átlagfizetéssel nem hiszem, hogy sokra mész: abban benne van a focisták milliós fizetése is, meg a takarítók nettó 99 ezres fizetése is.

Amúgy itt egy cikk, ezt elolvashatod és megtudhatod belőle:

[link]

2019. jún. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

Ha kevesled, keresni kell másik helyet!

A nettó fizetés attól is függ, hány gyereked van, stb..

Lehet 2-3 műszakozni is sok cégnél, és túlórázni is, ami plusz. Nálunk csak 1 múszak van, de a kafetériával együtt 300 fölött viszek haza, logisztikusként. :)

2019. jún. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező: Megtudod kérlek mondani hol és milyen pozícióban keres BR 400.000 forintot Budapesten egy középfokú végzettségű?
2019. jún. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Anonim az oldal, ezért nem mondok részleteket. 240 nettő és 26e cafeteria. De igen, szerintem ez elérhető, ha jó képességű vagy.
2019. jún. 17. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!