Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » CNC marós/programozó állások...

CNC marós/programozó állások Harghita megyében?

Figyelt kérdés
28éves vagyok,5 év marós tapasztalattal +5 év szerszámos tapasztalattal, eddig csak Magyarországon dolgoztam. A párom állást kapott Csíkszeredában de nem helyhez kötöttet csak ott van a központ. Én csak magyarul németül és angolul tudok, dolgoztam faiparban és fröccsöntőszerszám gyártásban is marósként. Van esélyem, hogy román tudás nélkül is találok munkát? Nem tudom, hogy hova küldjek önéletrajzot. Autó és jogsi van.

2019. jún. 11. 08:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak azt tudom csinálni, amit Te is tudnál: beírtam a google keresőjébe, hogy CNC marós/ programozó és lám, máris az 5.-ik találat környékén már van is Neked való hirdetés (ehirdetés.ro)
2019. jún. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bocsánat, pontosabban azt írtam be a google-ba, hogy:

CNC marós/programozó Harghita megye

2019. jún. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Próbáld Székelyudvarhelyen!
2019. jún. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, na kiköltöztetek végül?
2023. okt. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!