Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van pár ezer forinton hogy...

Van pár ezer forinton hogy tudnám be fektetni hanem is sokat pár száz forintot biztos hogy nyerjek rajta?

Figyelt kérdés
Tudom hülye kérdés de kicsiben kell elkezdeni

2019. jún. 12. 12:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Mennyi az a pár ezer?
2019. jún. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Ne nevess ki de 10 ezer alatt
2019. jún. 12. 12:13
 3/27 anonim ***** válasza:
Veszel valamit ennyiért, amit esetleg el tudsz adni egy kicsit drágábban.
2019. jún. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Hát sok mindennel lehet keresni, kérdés, hogy megéri-e a kockázatot.

1. Veszel valamit olcsón, amit tudod hogy drágábban tudsz eladni. Ez az elektronikai eszköztől kezdve, az élelmiszerig bármi lehet, aminek tudod a piacát és az értékét.

2. Sportfogadás. EZT NEM AJÁNLOM NEKED, ÉN IS BUKTAM VELE.

3. Szerencsejáték. Szintén nem ajánlom


Vagy ha van valamihez érzéked, akkor azzal is foglalkozhatsz mellékesként. Pl. ha meg tudsz javítani valamit, vagy el tudsz készíteni valamit, amire szükségük van az embereknek.

2019. jún. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Kaparós sorsjegyen gondolkoztam csak nem tudom melyiket érdemes megvenni a 200 forintosak közül
2019. jún. 12. 13:09
 6/27 anonim ***** válasza:

@13:09


Szerencsejátékkal szinte tutit el elbukod még ezt a keveset is.

2019. jún. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
A szerencsejáték meg a tudatos sportfogadás két külön dolog. Ha érdekel és odafigyelsz rá, akkor könnyen lehet duzzasztani a bankrollodat. Ha van mondjuk 10 ezer forintod, akkor abból nyár végére simán lehet minimum 50 ezret csinálni. Én tavaly decemberben kezdtem el ötezerrel, most nagyjából 150 ezres a bankrollom és már vettem ki párszor. Persze ehhez az kell, hogy ne ész nélkül fogadd meg a jó oddsszal rendelkező kimeneteleket, hanem okosan, megfontoltan kell "játszani"
2019. jún. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

"decemberben kezdtem el ötezerrel, most nagyjából 150 ezres a bankrollom"


Csak gondolom azzal az összeggel nem dicsekedsz amit elbuktál rajta. Nekem is voltak ilyen ismerőseim, persze néha bejött nekik egy-egy több tízezres kaszálás, de mellette csomót buktak is, szóval lényegében mindig mínuszba voltak.

2019. jún. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Természetesen voltak benne bukások. De az összes befizetésem az ötezer volt. Egy forinttal sem több. Szívesen megmutatom a fogadási historymat, ha nem hiszed.

Több a nyeremény, mint a bukta, ez a lényeg. Mondhatni, hogy ez a 150 ez a nettó. Mert nyerni már bőven e felett nyertem természetesen. De a buktákkal együtt van a 150-es bankroll.

2019. jún. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Akkor talán te vagy a sok ezer emberből egy, aki most éppen per pill pozitívban vagy. De lehet kis idő múlva ez nem így lesz. Szóval már csak ha más miatt nem is, legalább társadalmi felelősségvállalásból nem kéne a sportfogadást úgy reklámozni, mint valami tuti könnyű pénzt, amiből bárki nagyokat szakíthat.
2019. jún. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!