Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van pár ezer forinton hogy...

Van pár ezer forinton hogy tudnám be fektetni hanem is sokat pár száz forintot biztos hogy nyerjek rajta?

Figyelt kérdés
Tudom hülye kérdés de kicsiben kell elkezdeni

2019. jún. 12. 12:12
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Ha elolvasod, amit írtam, akkor pont hogy én is ugyanezt írtam. Nem könnyű, de lehetséges. Nem szerencsejátékként kell tekinteni rá. Ha valaki tényleg foglalkozik vele, akkor hosszú távon ki lehet jönni pluszban belőle. És azért van annyi bukta, mert az emberek bután, meggondolatlanul teszik meg a tétjeiket. Nem akarok példákat írni, hogy mikkel találkoztam eddig, de vannak súlyos esetek :D Plusz a tudatos sportfogadó, ha 10 ezer forintja van, akkor nyilván nem 5-6-7 ezres tétekkel játszik, mert egy bukta és akkor vége az egésznek. Türelmesnek kell lenni, nem rögtön megfogadni nagy pénzzel a "tutit". Mert akkor tuti bukta :D Persze, jól néz ki, hogy egy óra alatt meg lehet duplázni a pénzedet, de hacsak nincs brutál szerencséd, akkor az nem fog összejönni. Hosszú távon ha elég bankrollt szedett össze valaki, akkor a fizetése mellé egy elég szép summát tud kivenni havonta. A lényeg a tudatosság és mértékletesség.

Persze lehet buliszelókat is rakni 30-35x oddsért, aztán ha bejön, akkor kiskirálynak hiszi magát. De ilyenkor valóban él az, hogy már többet bukott, mint ami ezzel jött...

De én másképp csinálom és lehet, hogy egy hónapban van 50 ezer buktám, de mellette nyertem 100-at, úgyhogy még akkor is bőven pluszban vagyok.

2019. jún. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
17%
Fektess bitcoinba, az garantált hozamot ad.
2019. jún. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Sportokat nem nagyon nézek a tv be.Mi az a bit coin?
2019. jún. 12. 14:47
 14/27 anonim ***** válasza:
Amennyiben fel kellett tenned ezt a kérdést, akkor ne fektess bele. Bár vicces, hogy 10 ezer forint alatti összegnél befektetésről beszélgetünk egyáltalán. Spórolj még hozzá, mert ennyiből nem mész messzire manapság sajnos.
2019. jún. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Mihez értesz? Van esetleg vmi hobbid?

Én pl számítógép alkatrészekkel kerestem anno pár 1000/10000Ft-ot. Csak érteni kell egy kicsit hozzá.

2019. jún. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Veszel belole allampairt az par szaz forint hozamot ad evente ugyanugy mintha 5 millioert vennel.
2019. jún. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
És van 5 ezer forintos állampapír?
2019. jún. 13. 05:51
 18/27 anonim ***** válasza:
Van, pl. a mak+-bol barmilyen osszegben vehetsz. Es full online nyithatsz szamlat ingyen ha van ugyfelkapud, de szemelyesen is intezheted.
2019. jún. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Mi ez a mak+?
2019. jún. 13. 22:43
 20/27 anonim ***** válasza:
2019. jún. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!