Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha nincs diplomám és fősulim,...

Ha nincs diplomám és fősulim, attól lehetek programozó ha értek hozzá? Esetleg valahol kaphatok vele munkát?

Figyelt kérdés
Akár mellékállásként egy jelképes összegért besegíteni?
2019. jún. 13. 09:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha az adott cég nem vár el diplomát, akkor igen, lehetsz programozó akár jó fizetéssel is. De gondolom rogramozói végzettséged csak van.
2019. jún. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem. Csak erettsegi:) hobbikent tanulgattam. Aztan sok sok angol tutorial, konyvek es googli altal talalt oldalak. Majd gyakorlas.
2019. jún. 13. 09:17
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Hogyne! Itt a Gyakorin is folyton azt tolja minden 2. válaszoló, hogy ő IT területen melózik, havi 3M-ért, és magának tanulta Youtube videókból. >:)
2019. jún. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Siman lehetsz
2019. jún. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
3, gyakorin nem egy kerdest lattam felteve, hogy mennyi a kereset. Atlagban netto 400akat kerestek. Persze senki nem mondta el, hogy mivel. Kamu az egesz:D
2019. jún. 13. 09:27
 6/13 anonim ***** válasza:
45%

Hát semmi végzettséggel nem fognak alkalmazni, mert állításod szerint otthon kitanultad magadtól. Így nincs semmi referenciád.

A jelképes összegű vagy önkéntes meló nem fog menni, mert tiltja a törvény, hacsak nem éppen diák vagy, és gyakornoki munkán vagy.

Ha programozóként akarsz dolgozni, akkor tegyél érte, hogy legyen mit felmutatnod. Tanulj, végezz el egy tanfolyamot vagy amit kell. Szerezz végzettséget igazoló bizonyítványt. Az " otthon tanultam" nem elég..

2019. jún. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


3, gyakorin nem egy kerdest lattam felteve, hogy mennyi a kereset. Atlagban netto 400akat kerestek. Persze senki nem mondta el, hogy mivel. Kamu az egesz:D



Angliában élek, dolgozom. ( elektronikai cégnél vagyok operator) Forintban átszámolva a netto keresetem 650 ezer forint. Ez fontban 1800 font. Nem kamu. Ennyit keresek. A párom még többet. De az albérlet, és a megélhetés is sokkal többe kerül mint otthon.

2019. jún. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Es ha mondjuk, egy python tanfolyamot elvegzek? Mar az eleg lenne mit felmutatnom?
2019. jún. 13. 09:39
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nem kell hozá diploma, nekem sincs.

De sokkal nehezebben fogsz tudni elhelyezkedni, és a kezdő bér is kisebb lesz.


Jah meg az, hogy szerinted értesz hozzá az semmit sem jelent, majd ha tényleg értesz is hozzá, na talán akkor lehet esélyed.

2019. jún. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Senkit nem érdekel a papír ebben a szakmában. GitLab repodban legyen 2-3 ütőképes saját projekt, azzal már lehet jelentkezni állásokra.
2019. jún. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!