Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha valaki vállalkozó, van egy...

Ha valaki vállalkozó, van egy kft-je akkor ö gazdag ember mindenképp?

Figyelt kérdés
2019. jún. 16. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2019. jún. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%
Azért a gazdaság ennél bonyolultabb, de biztos, hogy nem veszteséges. Megvan a potenciális lehetősége annak, hogy egyéni vállalkozóként sikeres és jól szituált legyen, ha pedig egy kisvállalkozása van, akkor valószínűleg eléri a gazdasági középosztályt. Amúgy a mai világban minden 4. szakembernek van egyéni vállalkozása, úgyhogy nem nagy szám kiváltani egy papírt és aztán előadni az üzletembert. Ebben az országban még nincs meg az a tipikus nyugati színvonal ehhez.
2019. jún. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Holnap bemegyek a hivatalba kiváltom a vállalkozóit és alapítok egy kft-t. Akkor én is automatikusan gazdag ember leszek?
2019. jún. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez milyen összefüggés már??? Attól még, hogy van egy kft-je miért lenne gazdag? Lehet, hogy sokkal inkább hitelekkel terhelt és baromi szegény....
2019. jún. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan lepontoztak azért, mert leírtam a "nem"-et hosszabban? Szép kis mentalitás. :o
2019. jún. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Hahaa. Jó is lenne ha ez így működne.NEM. Ha van egy vállalkozás vagy egy kft, amit több hírdetésben meglátsz vagy az utcán egy reklámtáblán az se jelenti azt, hogy annak a tulajdonosa gazdag. Ezt így igazából sose látja az ember, mert senkinek sincs írva a homlokára, hogy hjaj én gazdag vagyok, vagy nekem van egy jó menő vállalkozásom. Ha pontosan tudod, hogy egy ember egy kft tulajdonos és látod, hogy újszerű autója, jóminőségű drágább ruhája, nagy családi háza van és általában külföldre jár nyaralni akkor gyanakodhatsz, hogy na ő gazdag. De még így sem lehet pontosan megmondani.
2019. jún. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!