Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen szakma való nekem ha...

Milyen szakma való nekem ha csukott szemmel vagy sötétben tudok gyorsan gépelni hiba nélkül?

Figyelt kérdés
Tudom hogy van ilyen szakma, de melyik az? Milyen tanfolyamot kell elvégezni hogy ezt csináljam? Szeretek sokat gépelni, és gyorsan. Mennyit lehet keresni ezzel a szakkal?
2019. jún. 17. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Diszpécser egy áramszolgáltatónál.
2019. jún. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Többi kérdésre válasz?
2019. jún. 17. 22:43
 3/7 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Hát nem lesz túl nagy választékod, de még ma is van fizetett gépírás, így, hogy kimondottan csak gépírás. Pl felveszik diktafonnal a tárgyalásokat, jegyzőkönyveket, stb, és felvételről kell word-be áttenni. Keress rá "gépírás" és fogsz találni árakat, ár számítási módokat és minden infót, hibahatár, stb, olyat is akik munkát adnak. Tipikus online home office munka, de csak az tud vele tényleg értelmes fizetést összehozni, aki nagyon tudja nyomatni.
2019. jún. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Ja és még pluszban esetleg lehet mellé keresni jegyjőkönyvezést is, ott meg kell jelenni személyesen és mindent amit beszélgetnek élőben leírni. Javítani azt később is lehet, de átírni természetesen nem, és azt nagyon kell keresni, mert nincs rá túl sok hirdetés.
2019. jún. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. jún. 17. 23:09
 6/7 anonim ***** válasza:
33%

Ebben mi az extra?


Kb minden kocka képes rá aki billentyűzeten nőtt fel.


Max az ilyen Z generációs okostelefonra cuppant kiscsírák nem :D

2019. jún. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Talán létezik még adatrögzítői szakma is.

De miért nem a helyén keresed, a karrierben?

2019. jún. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!