Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha állásinterjúra megyek, mit...

Ha állásinterjúra megyek, mit kérdezzek a végén a munkáltatótól, amikor azt kérdezi, hogy van-e kérdésem, ha szinte minden fontos dologról szó volt?

Figyelt kérdés

2019. jún. 18. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Ha semmi kérdésed nincs a cégről, az rég rossz. Kajak így semmi nem érdekel? Milyen a munkarend, a napi/heti rutin, előrelépési lehetőségek, csapatépítés, közösség, semmi?
2019. jún. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

ez nekem is mindig gondom, mert általában már nagyon felkészültek az interjúztatók és mindent elmondanak interjú közben

de szoktam előre készülni 3-4 kérdéssel és reménykedem, hogy valamenyikre mégsem válaszolnak, vagy nem elég részletesen és legalább egyet tudok akkor kérdezni...

2019. jún. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
a fizetés a munka(mit várnak tőled pontosan) a beosztás ezek a legfontosbbak, ha nem tiszta valami a megbeszélés után akkor nyugodtan kérdezz rá a fontos dolgokra.
2019. jún. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

milyen értékelési szempontok vannak a cégnél (vagyis fognak téged értékelni?)

Ha nagyobb céghez jelentkezel, 100 felett, van étkezési lehetőség?

Lehet otthonról dolgozni? Én nem akarnék, de ha már kérdés kell, akkor ezt is felteheted, legalább kérdeztél vmit.

Ha irodai melóról van szó, mennyi munkatársad lesz?

2019. jún. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora a fluktuáció
2019. jún. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szoktam csinálni, hogy az interjú közben időnként rákérdezek dolgokra ahhoz kapcsolódóan, amiről épp szó van. A végén ennél a kötelező résznél pedig csak annyit mondok, hogy minden fontos dolgot megkérdeztem közben, mert én munka közben is így csinálom, kérdezek, ha valami nem világos/érdekel. Ez általában tetszeni szokott nekik.
2019. jún. 19. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!