Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek a pénz boldogít,...

Szerintetek a pénz boldogít, vagy nem?

Figyelt kérdés

Azt mondják, hogy a legfontosabb dolgokat nem lehet megvenni, szerelem, szeretet.

De viszont, akinek sok pénze van, elmehet utazni, wellnessezni, drága éttermekbe, ide-oda, lehet egy szép háza, autója. És az is boldogságot ad :)

Ti hogy látjátok?


2019. jún. 19. 12:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
47%
A pénz nem boldogít. Csak amit veszel belőle.
2019. jún. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
63%
Baromság. A pénz igen is boldogít.
2019. jún. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
43%
Amiket felsoroltál, néhány napig jó, utána viszont baromi unalmas, ha egyedül vagy.
2019. jún. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
53%

Egyértelmű, hogy IGEN!


De majd mindjárt jön 32 troll, és kifejtik, hogy nekik sokkal fontosabb a ... BÁRMI, mint a pénz. >:)

2019. jún. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Első: de akkor mégis boldogit, mert haa nem lenne, nem tudnád megvenni, ami boldogit :D
2019. jún. 19. 12:16
 6/20 anonim ***** válasza:
58%
Nem a pénz boldogít senkit, hanem az abban rejlő lehetőségek. Valakit boldoggá tesz, hogy a pénz teremt számára/ a családja számára egy biztos hátteret. Valakit, hogy finanszírozhatja belőle a hobbiját, vagy szórakozhat belőle. Valakit az ha jótékonykodhat vagy esetleg villoghat vele barátai/ismerősei előtt.
2019. jún. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
49%

"Amiket felsoroltál, néhány napig jó, utána viszont baromi unalmas, ha egyedül vagy."


Te felsz beszelni idegen emberekkel, vagy mi?? :)

2019. jún. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
64%

Bizonyos szintig. Tehát ha azon kell félned minden nap, hogy megfagysz-e a híd alatt, vagy éhenhalsz-e, úgy nehéz boldognak lenni. Az alapvető szintre kell pénz mindenképpen.

Azon túl én nem hiszem. Az utazáshoz annyira nem kell sok pénz, és akkor az utazás boldogít, nem maga a pénz, a wellness gagyi, drága étterem értelmetlen, szép ház megintcsak nem pénz kérdése egy szint fölött (lsd első bekezdés), autó nem mindenkinek igény.

Ez persze az én személyes meglátásom, nyilván vannak, akiket az tesz boldoggá, ha szórhatják a lóvét. Én átlagfizut keresek, és tökéletesen boldog vagyok.

2019. jún. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
42%

Jópár éve egyedül voltam, vége volt egy hosszú, majd egy rövid kapcsolatnak. Kétségkívül szomorú és magányos voltam néha, de - szuper érzés volt hogy tudtam normálisan bérelni egy kis lakást (akkor még nem horror árakon), meg tudtam mindent venni amit szerettem volna, utaztam munkával és magánúton is, barátokkal sokat találkoztunk, programra jártunk, a hobbimnak éltem, stb.


Meg most ne úgy gondolkodjunk hogy vagy pénz vagy emberi kapcsolatok (ezt a logikai bukfencet nem is értem)... ha csak a pénzt nézzük, igen, jobb ha van, mint ha nincs. Nem érdemes miatta hosszú távon mindent feláldozni, de kell legyen egy olyan szint, ahol van is pénz, és az embernek ideje is jut minden másra.


Pld - a magas fizuinkból tudtunk venni lakást még a nagy bumm elején, megnyugvás hogy saját lakásunk van, és a hitelt is tudjuk nyugodtan fizetni. Meg tudunk mindent venni ami kell, ami megtetszik. Nem kell húsért reszketni hó végén. Ezek azért alap dolgok.

2019. jún. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
60%
A pénz boldogít, de nem biztos, hogy boldog leszel tőle.
2019. jún. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!