Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek a pénz boldogít,...

Szerintetek a pénz boldogít, vagy nem?

Figyelt kérdés

Azt mondják, hogy a legfontosabb dolgokat nem lehet megvenni, szerelem, szeretet.

De viszont, akinek sok pénze van, elmehet utazni, wellnessezni, drága éttermekbe, ide-oda, lehet egy szép háza, autója. És az is boldogságot ad :)

Ti hogy látjátok?


2019. jún. 19. 12:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
34%
Nem boldogit, en se vagyok boldog a 1,9 millas nettommal
2019. jún. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
49%
Én szegény családban születtem. Sosem fogom elfelejteni azt nyomort. Azt mondom: igen a pénz boldogít!!!
2019. jún. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
67%

@13:29


Akkor utald át csak a felét minden hónapban. Én már annak is örülni fogok.

2019. jún. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
90%

A pénz szerintem se boldogít.

Kell persze, és jól esik ha emelkedik a fizu.

2019. jún. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
59%

Abban az évben mikor összejöttem barátnőmmel nem volt pénzem és nagyon boldogtalan voltam, mikor összejöttünk ez elmúlt egy csapásra, pénzem továbbra sem volt persze. Aztán munkába álltam és szépen hízott a számlám, jelenleg van normális keresetem, megtakarításom, de a kapcsolatom mondhatni romokban.

Szóval nem, nem boldogít. Még élményt sem vehetsz rajta, hiszen hiába legnagyobb luxus, csillogás, az ilyen-olyan anyagi tárgyak ha belül, a lelkében a fejében az ember nem boldog, nem érzi jól magát. És ebből a szempontból teljesen mindegy, hogy luxusautóban ülve bőgsz, vagy az útszélén. Az eredmény ugyanaz lesz.

2019. jún. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Most én is sokat agyaltam ezen. Valamilyen szinten boldogít szerintem. De annyira rossz, hogy minden a pénzről szól, és minden annyira drága, viszont az itthoni fizetések meg .......
2019. jún. 20. 22:10
 17/20 anonim ***** válasza:
81%

15:

"Szóval nem, nem boldogít. Még élményt sem vehetsz rajta"


roszlanyok.hu

2019. jún. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
A pénz nem boldogít. De nagyon jó, ha van.
2019. jún. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
A pénz boldogtalanná tesz,adjátok nekem..
2019. júl. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nekem is adhattok, konkretan eletemet mentené meg.
2019. júl. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!