Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkahelyváltás óta depresszió...

Munkahelyváltás óta depressziós vagyok, lehet rossz döntés volt?

Figyelt kérdés

Előző munkahelyemen 6 évet voltam,a munkámat szerettem,de az utóbbi 1 évben sok volt a stressz,napi szinten voltam idegbeteg.A főnökség nem értékelte a munkám,én kaptam a legkevesebb emelést.Hirtelen jött a lehetőség,jó ötletnek tűnt,több a fizu,kellemes a munkakörnyezet.1 hónapja vagyok az új helyen,de nem igazán érzem jól magam.Hiányzik a régi helyem,hiányoznak a kollégák.A napi szabadidőm teljesen leredukálódott a hirtelen túlórák miatt.Itt csak néhanapján tartanak ebédidőt,mert nincs rá idő...A munka jellege is elég távol áll a személyiségemtől,de ezt előre nem tudhattam,csak úgy látja az ember,ha már benne van.Már szinte magamba vagyok zuhanva,hogy holnap meló. :(

Mi a véleményetek?


2019. jún. 23. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? Mi mondjuk meg, hogy ez jó e neked vagy sem?
2019. jún. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Külső szemmel hogyan látjátok?

Rossz döntést hoztam?

2019. jún. 23. 15:40
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Akkor saját szemszögből nézve. Dolgozni járok melóba nem jólérezni magam. Arra ott a család, a barátok, a szabadidő és a hétvége. Persze nem mindegy milyen a hangulat, de a leírtak alapján ott is szar volt meg itt is. Itt több a pénz amit a saját boldogságodra, boldogulásodra tudsz költeni. Szerintem nem volt rossz döntés. De ezt neked kell érezned.
2019. jún. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az segítene ha elmondanád, hogy mit dolgoztál előző helyen meg itt, mennyi a fizu difu, stb stb..


Mert így semmi véleményt nem lehet formálni..

2019. jún. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tűnik, cseberből vederbe kerültél. Keress tovább másik állást. Amikor ezt eldöntöd, már jobban fogod érezni magad.

Én két évig voltam nagyon rossz emberek között a munkahelyen, és nagyon ijesztő testi tüneteim lettek. Ezt csak azért mondom, mert a munka, a kollegák és munkahelyi hangulat nagyon nagy hatással van az egészségre.

2019. jún. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó,egyetértek.Az,hogy az ember nem azért jár dolgozni,hogy jól érezze magát,én nem így látom.Nagyon fontos,hogy a munkahelyre jó szívvel menjünk,mert a rossz környezet megbetegít!
2019. jún. 23. 16:37
 7/8 A kérdező kommentje:

És sajnos nagyon sokan így járnak dolgozni,ahol a fél életünket töltjük...:(

Köszönöm a válaszokat.

2019. jún. 23. 16:38
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
Rossz döntés volt
2019. jún. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!