Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Visszaköltöznél-e Belgiumból...

Visszaköltöznél-e Belgiumból Magyarországra, ha a belga fizetési csomagot megadják otthon?

Figyelt kérdés

4 hónapja mondtam fel Magyarországon és jöttem ki Belgiumba, egy fejvadász által kínált pozícióba. Tetszik a környezet, a kultúra, a nyelv, egyedül a barátok hiányoznak néha.


A korábbi cégem visszahívna - megadva a belga csomagom 90%-át.


Pusztán anyagi okok miatt érdemes lenne hazamenni? Hazaköltöznétek? - Kis esélyzt látok, hogy a későbbiekben hasonló csomagot kapjak Magyarországon...


2019. jún. 25. 16:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
22%

Korrektül válaszoltál.


Neked kell tudni.


Én továbbra is azt mondom hogy az nem barát aki egy ilyen váltás esetén hanyagol.

Tehát az igazi barátságok nem közös munkahely függőek.


Én meggondolnám azért a hazajövetelt,mert ez az ország egy hatalmas moslék és csak még rosszabb lesz.


Hiába kapsz nagyon jó bért itthon, ha idővel magánegészségügybe kell majd menni minden apró dolog miatt.


Én biztos hogy nem térek vissza abba az agyhalott országba.

Sőt,én inkább azon dolgozom hogy a nyugdíjas szüleim kijöhessenek végre,és lássanak egy korrekt országot.


A barátaim pedig szintén szépen lassan szállingóznak ki.

Az kinti béremért sem mennék haza,pedig voltak ajánlatok de köszönöm szépen egyék meg az otthon maradottak amit főztek :)

2019. jún. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Ne haragudj, de szerintem NE!

Ha már van kint biztos munkád, sikerült elhelyezkedned, akkor ide ne gyere vissza. Itt semmi nem biztos, minden csődbe megy, az embereket egyre jobban kihasználják.

Próbálj meg barátkozni. A munkahelyen, a boltban, stb. úgy hallottam, hogy barátságosak arra az emberek.. sok sikert :)

2019. júl. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Jól ertettem, hogy szerinted az olaszok, spanyolok es magyarokkal melyebb kapcsolatot lehet kialakitani?
2019. júl. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!