Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kell nekem a linkedln profil?

Kell nekem a linkedln profil?

Figyelt kérdés
Facebookom nincs, nem ülök sokat a net előtt, sőt, a fórumozásról is leszoktam. Borsodban keresek állást beszerző és társai vonalon. Tudok állásra keresni profil nélkül is, de lenne értelme így, ilyen előzményekkel ott regisztrálnom? Fényképet nem hiszem, hogy tennék fel, időt sem szívesen fordítanék a profil minél szebbé tételéért, és a csevegésre sem...

2019. jún. 26. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Szia! Szerintem semmi értelme. Jobban jársz, ha profession-re töltesz fel önéletrajzot.
2019. jún. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1. igen, a profon ott vok, csak mivel Borsodban keresek munkát, hááát, megjelentem vagy 100 alkalommal a keresésben, 1-2 letöltötte, 1-2 a telefonszámot megnézte. Inkább onnan küldök önéletrajzot, megnézek másik állásoldalt, rangom is küldök, most kezdtem el. De a linkedlnt folyton emlegetik, de így nem hiszem, hogy van értelme...
2019. jún. 26. 19:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Értem...csak saját tapasztalatot írtam le :) évekig fent voltam és semmi :D


Professionről meg többször is hívtak már. De amúgy igen, van egy csomó ilyen oldal ahonnan kérhetsz napi mail ajánlatokat is pl workania,jobline. Sok sikert :)

2019. jún. 27. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a jelenlegi munkámat a linkedin-en találtam. Szerintem csináld meg a profilt, az nem facebook, nincs tele marhasággal. Csináld meg egyszer jól, alaposan, és pályázz ott hirdetett helyekre nyugodtan.
2019. jún. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4.

nem hiszem, hogy én megcsinálom, esetleg ha vki megcsinálná... nyilván nem itt gyk-ról szeretném. :) De komolyan, megnéztem a borsodi állásokat, logisztikához köthetőt nem találtam, vagy nem voltam elég ügyes... De még küzdök vele. De nagyon kicsi az esélye, hogy nekiüljek a linkedl profilnak...

2019. jún. 27. 20:56
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor ne csak borsodi munkákat nézz. Nézz nagyobb körben, Budapesten vagy környékén sokkal több lehetőség van. Én Vas megyéből költöztem a fővárosba új lehetőségekért, és abszolút nem bántam meg, sokkal jobban élek, mint előtte.

Maga a profil elkészítése egy fél óra alatt megvan, szerintem ne sajnáld rá az időt.

2019. jún. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!