Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Otthoni munka? Részletek lent

Otthoni munka? Részletek lent

Figyelt kérdés
Létezik még valódi ,otthon végezhető munka ami nem mlm?Jó lenne egy kis mellékjövedelem ,de sajnos nem találok semmit.

2019. jún. 27. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Kérdőíveket lehet töltögetni, de nem tudom, hogy lehet-e vele keresni, csak most kezdtem én is:

[link]

2019. jún. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, csak érteni is kell valamihez.
2019. jún. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szoktak néha kérdést kiírni a kérdőívezésről, én fent vagyok 3 oldalon, de csak egynek csinálom a kérdőíveit.

Jó, ha 1500 Ft összejön fél év alatt.

Mondjuk a halálos unalom helyett rászánk havi 10-20 percet, ennél nem többet.

A másik két oldalról is, ha csinálnám, és ennyi összejönne, az félévente max 5-6 ezret jelentene.

Szerintem ez iskolásoknak jó, utána rendel belőle pár apróságot ebay-ről, mivel a kifizetés paypal-ra történik.


Valódi otthoni munka... hát ha van ismerősöd, aki foglalkoztat olyanokat, akiknek semmi végzettségük nincs. Pl. egy ismerős pár papírtömböket gyárt otthon, nekik házhozviszik a papírt és a ragasztót, ők megcsinálják csavartra, egy oldala ragasztós, aztán ha kész, még egyenként csomagolni is kell. Nem hiszem, hogy a vállalkozónak megéri, mert vidékre viszi az anyagot, és érte is megy, ott más van a háttérben.


Aztán ismerek olyat, aki otthon füldugókat gyúr. Ez egy időigényes, szerintm gusztustalan, és koszos munka. Nézheted közben a tévét, vagy bármi. De ha ezzel a ragacsos masszával összekened magad, akkor alig jön le, közben a telefonodhoz sem tudsz nyúlni, vagy ha wc-re kell menned......

NEm is fizet sokat, 1000 db-ot vesz át a megrendelő, az meg több nap, mire összejön, mert lassan halad. Az 1000 db-ra fizet 15 ezret.


Szóval ezeket ismerősi körben tudod megkérdezni, mert akinek van ilyen munkája, az mindig talál rá embert, nem hiszem, hogy hirdetnie kell.


Ezeken kívül a komoly munkákl vannak, otthon fordítás, programozás, könyvelés. De gondolom, ha ezekhez értenél, akkor nem írtál volna ki kérdést.

2019. jún. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

[link]

Itt megpróbálok segíteni mindenkinek!

2019. szept. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!