Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van még esélyem a rendőri...

Van még esélyem a rendőri pályára?

Figyelt kérdés

31 éves nő vagyok nyelvtanári egyetemi diplomával, viszont kislánykorom óta rendőr szeretnék lenni. Hogy miért nem lettem az, az jó kérdés. De most már szinte aludni sem tudok, csak egy vágyam van: hogy rendőr lehessek.

Tanulás nem gond, de rtf.-ről lekéstem(25 a korhatár)maradt a rendőrszakközép. Ha más nem marad bevállalom. Akinek van ötlete légyszí segítsen, hogyan tudnék bekerülni a rendőrséghez, hogy onnan átképzésre elmenjek!!!


2010. júl. 9. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Még benne vagy a korhatárban a szakközéphez.
2010. júl. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jelentkezz jövőre, sportolj rengeteget, készítsd fel magad testileg és pszichésen, már most tedd rendbe az egészségedet, a külsődet, ha van vmi probléma és kívánok neked sok szerencsét! Remélem Te fogsz megbüntetni mondjuuuuk: gyorshajtásért!:)

És ne vegye el a kedved a sok megpróbáltatás, ami a felvételinél van! (Én nem vagyok rendőr, de most jónéhány ismerősöm annak ment és végigkísértem a dolgaikat.)

2010. júl. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vicces,hogy mostanában itt mindenki rendőrnek akar menni.Nagyon közkedveltek,tényleg,érdemes beállni közéjük..
2010. júl. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

rendőr OKJ képzés is van. Ha meg bekerülsz, akkor onnan majd továbbképeznek.

De először menj be a helyi rendőrőrsre, kérdezd meg , hogy a környéketeken van-e álláslehetőség. Mert lehet, hogy hiány van belőlük és gondolom áthelyezéssel nem szeretnél máshova menni.

2010. júl. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!