Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy talalhatnek munkat 50...

Hogy talalhatnek munkat 50 felett?

Figyelt kérdés
Sajnos nyelveket nem beszelek, de hosszu evek titkarnoi es eloadoi tapasztalata van a hatam mogott. Most sajnos megint ugy nez ki hogy karacsony elott felmondanak nekem...hol talalhatnek allast ilyenkor??? Kerlek segitsetek
2008. nov. 13. 14:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Védett korban vagy. Ha majd meglesz az új munkáltatód, akkor említsd meg neki, hogy kérhetsz Start kártyát is. Addig pedig járj utána.
2008. nov. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Megneztem, az csak a munkakezdo fiataloknak szol 25-30 eves korig. Vagy esetleg van valami amit nem jol talaltam meg???
2008. nov. 13. 20:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Valami olyan változatot keress, hogy Start plusz, vagy extra...
2008. nov. 14. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szia,

én dolgozom, egy magyar Kft.-nél tizenkettő éve alakult, és egy stabbil háterett tud maga mögött.

És akár itt munkalehetőséget is kaphatsz.

2008. nov. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Erdekelne barmilyen megoldas. Hol van ez...es milyen lehetosegekkel?
2008. nov. 14. 14:01
 6/9 anonim ***** válasza:
Dabason van a központunk, de az ország több városában is vannak irodáinak. Megkérdezhetem te melyik városban élsz, melyik iroda lenne a legközelebb hozzád?
2008. nov. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Budapest 11. kerulet, es kornyeke
2008. nov. 18. 14:24
 8/9 anonim ***** válasza:

A budapesti irodánk a 1131 Budapest, Csángó úton van, a Váci úrtól nyílik.

Ha gondolod és van lehetőséged, akkor akár holnap be is jöhetsz az irodába.

De ez az oldal egy kicsit úgymond "személytelennek" tűnik számomra. És ebben az esetben mégis kellene valami konkrétat pontosítani, ha bejönnél az irodába.

2008. nov. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszi, de mivel dolgozom igy ez nem volt megoldhato. Esetleg privatban tudnal bovebben tajekoztatni, es kisegithetnel egy telefonszammal is. Koszonettel
2008. nov. 19. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!