Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nektek mennyi időtök jut...

Nektek mennyi időtök jut munka mellett más dolgokra?

Figyelt kérdés

Mennyit tudtok pihenni, házimunkát végezni stb. ?


Nekem a jelenlegi beosztásommal kb 3 óra szabadidőm van otthon munka után. Sajnos ehhez a mostani munkahelyemtől való távolság eléggé közrejátszik mert háztól házig 1,5 óra beérni. Nektek is ennyire kevés a szabadidőtök?



2019. júl. 5. 08:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát az úgy szívás. Nekem is kevés , de nem ennyire a szabadidő, de van szabadságra lehetőség, sokat számít!
2019. júl. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Amíg 9 órát dolgoztam, addig semmi időm nem volt. Estére 3 óra jutott kb.

Most közelebbre járok és nem egészen 9 órát vagyunk bent, így 4-4,5 órának mondanám, ennyi időm van tanulni, ez azért már jobb.


Alapvetően a 6 óra munka lenne ideális, az is ebédszünet nélkül, vagy legalábbis ne legyen belőle 6,5 és maximum napi 1 óra utazással.

2019. júl. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Intenzív szellemi munkával telnek a napjaim sajnos, estére általában nincs már sok agyi kapacitásom.

Szerencsére kb 5 óra hosszám marad mindenre, mielőtt ismét aludni kéne.

De ez gyorsan elmegy - a nagy melegben szeretek 20 percet aludni, hetente párszor 30perc intenív edzést csinálni, majd főzés, ez olyan 1-1.5 óra párnaponta, és eszünk. Utána sokszor már erőm nincs semmihez, a gépet bújom. Mondjuk utóbb az erkély felfrissítését, virágok kialakítását jelöltem ki projektnek magamnak, a kétkezi munka feltölt. Néha 1-1 órát nézünk valami filmet is.


Mondjuk kevésnek érzem. Ha megtehetném, átmennék 6 órába és többet foglalkoznék magammal, a hobbijaimmal.

2019. júl. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi időm nincs. Reggel megyek, este jövök. 8 órás átlag munka, plusz utazás (2x1,5ó). Borzasztó, hogy hazaérek hulla fáradtan és már arra nincs erőm, hogy bekapcsoljak egy filmet nézni. Levetem magam az ágyra, telefon nyomkodás, mert kimerültem, enni nincs kedvem kimenni a konyháig. Ha még a fizetésért megérné, de az is szar. Magyarország így szeretlek...
2019. júl. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!