Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tudnám megtudni, hogy...

Hogyan tudnám megtudni, hogy a munkatársaim mennyit keresnek? Úgy érzem lehetne több is.

Figyelt kérdés

Szerintem gépészmérnökként, 3 év tapasztalattal kereshetnék nettó 300-tól többet. Autóipar, BAZ-megye, multi.


Illetve, hogyan "szokás"/lehet fizetésemelést kérni?



2019. júl. 7. 20:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
83%

Ahol én dolgozom, auróipar, GYMS megye, itt a junior termeléstámogató mérnököket nettó 300-320 fizuval veszik fel.Ők teljesen kezdők, tehát kvázi az egyetemről szabadultak.


Aztán pár a tapasztaltabb,de még nem vezető mérnökök kapnak nettó 400 körül.

500 körül kapnak a projektmenedzserek és a hasonlók.



Viszont, a fejlesztőmérnökök bére jóval magasabb, mint a termelésben dolgozóké.

Ez sem mindegy kérdező, hogy termeléstámogató mérnök vagy vagy pedig fejlesztő.

A fejlesztők tényleg elkérhetnek szép kövér összeget.

2019. júl. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
28%

Az utolsó válaszoló nagyon beleélte magát hogy lovagoljon a junior fizetéseken, csak éppen elkerülte a figyelmét a tény, hogy mi volt a junior szó előtt.

NEM. Az állítás az hogy NEM juniorként, nem találsz Pesten nettó 500 alatt mérnököt. Ez az állítás ez igaz.

2019. júl. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
18%

#10-es: junior Java fejlesztő 450 nettó.. és ez csak egy sima álláshirdetés


az h te alul vagy fizetve egyéni problémád... ne probáld már meg a saját rossz helyzetedet másra rákényszeríteni :)


300 nettóért ki menne mérnöknek ha a Lidlben kap annyit?

2019. júl. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

En nem kenyszeritek semmit semmire.


Olyasmit akarsz a szamba adni, amit en nem mondtam. Megint.

A valaszaid rendre ilyenek, te akarod megmondani, h en mire gondolok.

Utanam is leirtak, h 400 nettohoz mar komolyabb tapasztalat kell. Az meg mindig csak br 600.


De legyen. Menj el kvazi tapasztalat nelkul interjuzni es mondj 1 milliot. Csak ne sirj, h sehonnan nem hivnak vissza.

Nagy arcod van, de tudas nincs mogotte.

2019. júl. 8. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
17%
Ne akarj emelést, baz megye 90 % a nettó 100 alatt él.
2019. júl. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
74%
A Boschban dolgozol? Ha nem lépsz előre nem fogsz érdemi emelést kapni. Próbálkozz konkurens gyárakban seniorabb pozíciókra pályázva. Joyson, Jabil főleg. Olyan bruttó 600-ra fel tudsz menni.
2019. júl. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom itt ki, hogy keres, de én fejlesztőként kapok nettó 300-at.
2019. júl. 8. 22:15
 18/18 anonim ***** válasza:
#14: csak arra válaszolj kérlek h ki az aki végigjár egy egyetemet, túlórázik nagy felelősségű munkát végez gyakorlatilag már medior kategóriában (bár sok helyen 3 év után már senior vagy) _ugyannannyiért_ mint amit Lidliben kapna? vagy elmehetne 100e-vel többért a Balatonra pincérnek?
2019. júl. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!