Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diplomás vagyok, de nem...

Diplomás vagyok, de nem tudtam/akartam elhelyezkedni abszakmámba. Targoncás vagyok,250, 000 nettót keresek és 28 évesen a szüleimmel élek. Szerintetek kudarc az életem?

Figyelt kérdés
2019. júl. 12. 20:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én 266ezerrel és 29 évesen élek otthon.
2019. júl. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kudarc az életed. Ha jól keresel és nagyjából szereted a munkádat, akkor le kell szarni, hogy a szakmádban vagy-e vagy sem. 28 évesen meg a szüleiddel élsz, na bumm. Majd különköltözöl pár év múlva. Sokkal jobb ez, mint pl. az, hogy én ugyan egyedül élek, a szüleim házában, de úgy, hogy ők már nem élnek... Lassan 35 éves leszek, de annyira szeretnék ismét a szüleimmel lakni, de már esélyem sem lesz rá többet. Erre mindenképpen gondolj, és gondolnia kéne mindenkinek aki ezen aggódik, hogy a szüleivel lakik X évesen, hogy ők sem élnek örökké.


Apum halála után én még 2-2.5 évig az örökölt pénzemből éltem, meló semmi. /Ezt az időszakot máshogy csinálnám, ha visszatekerhetném az időt, de akkor már inkább a halála előtte tekerném vissza és sokkal többet foglalkoznék vele, mint akkoriban tettem./


Utána kénytelen voltam elhelyezkedni, lassan 4 éve vagyok ott, de a mostani 180 ezres fizetésemet már nem tartom elegendőnek, leginkább azért, mert megélni ugyan meg tudok, de félretenni havonta nem igazán. Elvégeztem pár hónapja a targonca tanfolyamot, és ebbe az irányba szeretnék elindulni én is, szeretném a 200-250 ezres keresetet megcélozni targoncásként. Szóval a Te helyzeted emiatt is irigylésreméltó, mert egy elég jó munkakörben keresel jóval többet. :) Nekem is ez a célom, hogy konkrétan ezzel foglalkozzak.


Írtam egy PM-et is neked.


/Egyébként nekem villanyszerelő a szakmám, de kb. sz@rok rá, hogy nem ebben dolgozok. Nem is nagyon érdekelt sohase. :)/

2019. júl. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A 250 az jó pénz. Szerintem amíg nem akarsz nősülni, nyugodtan maradhatsz a szülőknél. Ha nem muszáj ne fizess egy albérletet.
2019. júl. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
55%
Sehol sem kapsz 250 et targoncásként.
2019. aug. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Diplomás vagyok, tanárként nettó 134 ezret keresek. Albérletben lakom három idegennel és így is majdnem az éhenhalás szélén vagyok minden fizetés előtt. Ez a kudarc.


24/L

2019. dec. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Utolsó: én is az vagyok 34 éves férfiként. Csak ped 2 ben vagyok, egyetemi tanári diplomával. 182 a nettóm. De! Osztályfőnök vagyok, az plusz 28 (te is lehetsz, ha szólsz a főnöködnek, jövőre betesz), ped 2 az plusz 20 ezer ft. Ez így 220+ nettó. Ehhez jön, hogy itt a mi sulinkban sok a roma Kelet-Magyarországon, van 4 wabereres gyerekem, az 4 szer 7 vagyis plusz 28 havonta. Így megvan a 250+ nettóm. És van 3 útravalósom, az 11 havonta, az 33 havonta.
2019. dec. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!