Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az elítélendő ha valaki nem...

Az elítélendő ha valaki nem dolgozik?

Figyelt kérdés

Örököl/nyer a lottón pár milliárdot vagy pár százmilliót, és utazgat, sportol, zenét tanul, bulizik és élvezi az életet.


Tehát elítélendő ha valaki effektív munkát nem végez?



2019. júl. 13. 00:50
 1/8 anonim válasza:
100%

Dehogy elítélendő :D


Ha ilyen szerencsés helyzetben lennék,hogy öröklök/nyerek a lottón, nem dolgoznék az biztos :D :)

2019. júl. 13. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. De az ilyenek hatalmasat koppannak pár èven belül. Nem egy lottónyertes tapsolt el milliárdokat nèhány èv alatt, sőt, verte magát hasonló volumenű adósságba.

De az ő dolga. Szerintem az elítèlendő, aki más nyakán èlve nem dolgozik.

2019. júl. 13. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Igen az
2019. júl. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12%

En is ezt csinalom alapitottam egy ceget kerestem vele 12 milliardot, majd azt mondtam ennyi eleg volz

19/f

2019. júl. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolso utalnal 20milliót ha megkèrlek. Házat szeretnèk venni ès onnan mar kijönnèk a fizumból valahogy.


Egyebkent en se dolgoznek soha tobbet. Am is utalom az egesz eletem mert 0rol nagyon nehez...

2019. júl. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha én nyernék pár milliárdot, akkor megvennék, felújítanék és kiadnék pár lakást.

Elköltöznék egy elzárt helyre, lenne egy korszerű, kényelmes házam, kutyákkal és kertgondozással foglalkoznék, néha sport, néha kreatív hobbik.

Sohasem ébrednék ébresztőre de nem is maradnék fenn túl sokáig.

Lassú, kényelmes életet élnék.

2019. júl. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%

Miért lenne elítélendő? Mondjuk nagyon hamar seggére lehet verni pár száz milliónak, ha beleállsz ebbe a sportkocsi(k) - szép háza(k) - extrém drága külföldi utak mókuskerékbe. Mármint tényleg gyorsan: 3-4-5 év és úgy elolvad a pénz, hogy észre sem veszed.

Ennyi pénzzel nem leszel tényleg gazdag, hosszú távon inkább csak egy felső középosztálybeli életet lehet élni belőle, ami kényelmes, közben jut reális luxus dolgokra, de nem lesz tőle egy filmekben látható tipikus milliárdos.

Biztos, hogy egy ideig nem dolgoznék, lenne mit kipihenni, de pár hónap után legalább részmunkaidőben nekiállnék valami olyannal foglalkozni munka címszó alatt, amivel azért csinálok valami hasznosat is és élvezem.


Egy rendőr ismerősömtől tudom, hogy nem olyan régen, együtt játszó rendőr kollégák vittek el egy nagyobb lottónyereményt ( [link] ) és a nagy részük azóta is - hobbiból - dolgozik.

2019. júl. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem!

Én biztos hogy utaznék, rengeteg hely van amit látni szeretnék.

Bőven elég lenne egy felújított vidéki ház, távol a város zajától.

Nő vagyok, imádom a cipőket, ruhákat, de egy biztos, milliós értékben nem vásárolnék mert úgyis megunom egy idő után.

2020. jún. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!