Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha valaki nem talál munkát az...

Ha valaki nem talál munkát az mit csináljon?

Figyelt kérdés
Se szórakozasra nincs pénz semmire. Nem az álláskereséssel van a bajom,hanem azzal hogy sose engem választanak egy adott állásra, hiába van 2 szakmám is. Az egyik hegesztő tapasztalatom nincs túl sok benne, a másik meg pénzügy és számviteli ügyintéző, srác vagyok de azt hittem hogy könyvelőnek felvesznek de annak sem. Semmi. A hegesztő meg hiányszakma állitólag mégse kellek, merthogy nincs 5 év tapasztalatom.
2019. júl. 13. 11:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Az keressen tovább. Nem kell rágörcsölni.
2019. júl. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%
Elmegy gyaeba dolgozni
2019. júl. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Gyárak vidéken vannak. En meg Pesti vagyok.
2019. júl. 13. 11:57
 4/17 anonim ***** válasza:
64%
Pesten nem találsz munkát???? Akkor vagy nem akarsz dolgozni, vagy nem keresel.
2019. júl. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
De keresek es talalok is, csak nem vesznek fel.
2019. júl. 13. 12:01
 6/17 anonim ***** válasza:
64%
Konyhai kisegítőt mindig keresnek
2019. júl. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%
Igen, ez a szívás, hogy ha van szakmád de nincs minimum 3-5 év gyakorlatod nem vesznek fel sehová. Nekem érettségi mellett van 4 okj-s szakmám és mivel nem vettek fel pontosan a leírtak miatt sehová fel ezért vagyonőrködésre kényszerültem :( Nem ezt akartam csinálni, de ez jutott, jól keresek, de boldog nem vagyok, hozzáteszem én nő vagyok. Furcsálom, hogy férfiak is ezzel küszködnek, úgy tudtam pasiként könnyebb elhelyezkedni. Azt meg valóban nem értem, ha hiány szakma, miért nem adnak időt és lehetőséget, azoknak akik abban szeretnének dolgozni, amit választottak? Miből gondolják, hogy veszteséges volna nekik, lehet egy kiváló szakemberré válhatnál 1, 2 éven belül és a pénz vissza jönne, vagy 5 évre leszerződtetnék az újakat, minden megoldható, de nem, ők inkább várják a vén fas.zokat 20 éves múlttal.
2019. júl. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%
Nem lehet, hogy valami más baj van veled, ami miatt nem kapsz állást? Megjelenésed? Öltözködésed? Kommunikációd?
2019. júl. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Van Pesten számtalan költöztető cég. Rakodókat keresnek, erre kérdezik tőlem tudsz-e gurtnizni? Mondom nem,de szívesen megtanulom, mint bárki más. Erre azt mondják csak olyan rakodó kell nekik akik tudnak gurtnizni és már csináltak ilyet.
2019. júl. 13. 13:11
 10/17 A kérdező kommentje:

Mindenhol elvárnak tapasztalatot, de hol szerezzek ha mindenhol tapasztalat kell.?

Valahol meg kell tanulni nem?

Ezt már számtalan cégnek is mondtam.

2019. júl. 13. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!